Pohodové leto v záhrade: tipy na leňošenie aj zdravý pohyb

14.07.2016, ABC-bývanie.sk | Hobby, relax, voľný čas

Slnečné a teplé počasie si najlepšie vychutnáme v prírode. Vonku nám nielenže viac chutí, ale si tam aj skvele odpočinieme – či už aktívnym športom, alebo pri posedení s priateľmi. Príjemné miesto na relax vykúzlite ľahko tak na záhrade, ako aj na terase či balkóne. Stačí zopár šikovne zvolených kusov nábytku. Inšpiráciu nájdete napríklad v obchodných domoch Kika.

Chcete mať pohodu na leňošenie a ste aj milovníkmi dizajnu? V takomto prípade sú tou správnou voľbou štýlové závesné hojdacie kreslá a ležadlá. Dodajú šmrnc každému priestoru a pritom sú ohromne pohodlné. Vzdušné tmavošedé kreslo Dewdrop svojím tvarom kvapky a poduškami v prírodnej farbe dokonale osvieži každého milovníka komfortu a navyše zaberie iba minimum miesta.

Kika-zahrada-1-X.jpg

 Vzdušné kreslo Dewdrop má tvar kvapky


 

Ležmo sa premýšľa najlepšie

Čítať si, opaľovať sa, premýšľať alebo počúvať obľúbenú hudbu – v teplých letných dňoch nám každá z týchto činností pôjde najlepšie poležiačky. Rozkladacie ležadlo Tirajana oceníte nielen u babičky v záhrade či na kúpalisku, ale aj kdekoľvek na cestách. Vďaka hliníkovej konštrukcii je ľahučké a veselé farby poťahov vám zaručene zdvihnú náladu. V obchodných domoch Kika si vyberiete také, aké sa vám bude najviac páčiť.

Pre milovníkov luxusu je ideálna nádherná vonkajšia pohovka Aviles. Skladacia strecha vás ochráni pred dotieravým vetrom i pred páliacim slnkom. Priestranná plocha na ležanie priam nabáda k poobednému odpočinku pre vaše ratolesti alebo spoločné chvíľky v najužšom rodinnom kruhu.

Kika-zahrada-2-X.jpg

 Rozkladacie ležadlo Tirajana je vďaka hliníkovej konštrukcii veľmi ľahké


 

Kika-zahrada-3-X.jpg

 Milovníci luxusu ocenia vonkajšiu pohovku Aviles


 

Na čerstvom vzduchu nám chutí

Vidiecke stolovanie miluje snáď každý. Ani pri ňom však nie je nutné znižovať nároky na estetiku alebo pohodlie. Na terase sa vám bude skvostne vynímať jedálenská súprava Merida. Posedenie s rodinou či priateľmi bude naozaj štýlové.

Kika-zahrada-4-X.jpg

 Exteriérová jedálenská súprava Merida


 

Pre aktívne vystrájanie

Letný čas je ideálny na šport a rozličné zábavné aktivity. Prekvapte svoje deti trampolínou, na ktorej sa budú môcť vyblázniť i s kamarátmi. Táto zábava je čoraz vyhľadávanejšia a naši najmenší ju zbožňujú. Na osvieženie v spare a horúčavách sú skvelým pomocníkom bazény a vírivky. Jednoduchá a rýchla montáž konštrukcie vám umožní ponoriť sa do vody už behom chvíľky.

Viac info v obchodných domoch Kika Nábytok a na www.kika.sk.

Kika-zahrada-5-X.jpg

Kika-zahrada-6-X.jpg

Kika-zahrada-7-X.jpg

Foto: Kika Nábytok

Podobné články