Povýšte piknik na kulinársky zážitok s jednorazovými grilmi

14.05.2016, Linda Maletínská | Hobby, relax, voľný čas

Vôňa grilovaných pochúťok sa počas teplých podvečerov vinie z mnohých záhrad. Ak aj vy patríte medzi milovníkov dobrôt z grilu a radi by ste si ich vychutnali s priateľmi na pikniku, oceníte jednorazové grily tradičnej českej značky Solo.

Ľahko si ich vezmete so sebou kamkoľvek do prírody, trebárs na to "svoje" miesto za mestom. Jednorazové grily sa vám zídu aj na dovolenke, na rybách či len tak počas prechádzky v parku. Grilovanie je vlastne spojením hneď niekoľkých aspektov – rozhovorov s príjemnými ľuďmi, gastronomického zážitku a k tomu pobytu vonku. Navyše, grilovanie je vhodné pre všetky vekové skupiny a milovníkov akejkoľvek kuchyne, veď ugrilovať sa dá aj ananás.

Solo-jednorazovy-gril-1-X.jpg

Jednorazový gril od Sola má všetko, čo na grilovanie potrebujete, takže nemusíte so prenášať so sebou ťažké kovové zariadenia. Súprava obsahuje 600 gramov dreveného uhlia napusteného parafínom na ľahké a rovnomerné rozpálenie a samotný gril s rozmermi 315 x 252 x 53 milimetrov. Nie je teda potrebné dlhé rozohrievanie a čakanie na správnu teplotu pahreby – stačí len zapáliť a o 20 minút je gril pripravený na prípravu pochúťok. Dostať ho v predajniach Hornbach, Obi a Unihobby, predáva sa za 3,39 eura.

Solo-jednorazovy-gril-2-X.jpg

Foto: Solo

Podobné články

 • Bývanie a život v USA: rýchle rady, na ktoré nesmiete zabudnúť

  USA-Futurino-2-X.jpg

  Dostali ste skvelú pracovnú ponuku priamo z USA a zvažujete svoju rodnú zem zameniť za Spojené štáty americké? Alebo ste sa rozhodli na niekoľko mesiacov vycestovať za veľkú mláku či kúpiť si dovolenkovú nehnuteľnosť? Nezabúdajte potom, že nielen jazyk, ale aj zvyky, kultúra a tradície sú v Amerike iné ako na Slovensku.

 • Chcete sa o sebe dozvedieť viac? Všimnite si trebárs to, ako bývate

  Velux-Seocentrum-2-X.jpg

  Často hodnotíme ľudí a svoje okolie podľa vzhľadu, oblečenia a doplnkov, ktoré sú ich súčasťou. Isteže, výpovedná hodnota týchto vecí sa poprieť nedá, no skúsili ste niekedy odhadnúť charakter človeka na základe interiéru a toho, v akých podmienkach žije a ako vyzerá jeho byt či dom? Môže to byť zaujímavé zistenie.

 • Chalupa v zime dostane zabrať, najmä ak sa v nej nezdržiavate

  Chalupa-2-X.jpg

  Zima napriek kalendáru akosi nechce odísť, na skutočne teplé jarné dni si zrejme ešte počkáme. Na čo sa však treba pripraviť už teraz, ak máte chalupu, kam ste počas zimných mesiacov nechodili?

 • Chalupa dušu pohladí, ak je originál, nie sklad použitých vecí

  Chalupa-2-X.jpg

  Ujo, vy ste takí bohatí, povedal s obdivom chlapec od susedov. "Prečo si to myslíš, Janko?" zasmial som sa. "Lebo stále čosi vozíte a máte toľko vecí!" dodal. Nuž, detská optika zvykne byť úsmevná.

 • Zdravie sa nám ochotne odvďačí, ak sa oň dobre a pravidelne staráme

  38c-Shutterstock_109336109-2-X.jpg

  Zdravý životný štýl je akiste sen nejedného z nás. Žiť zdravo je dnes moderné, sú toho plné časopisy aj internet. Život je však rýchly a nie vždy sa podarí naskočiť na zdravý štýl na prvýkrát.

 • Poctivého horúce nepáli. No aj tak je lepšie mať pri krbe rukavicu

  Solo-krb-2-X.jpg

  Krbové kachle doma vytvárajú nielen príjemné teplo, ale tiež čarovnú atmosféru. Pohľad na plápolajúci oheň upokojuje myseľ a zútulňuje obydlie. Na to, aby sa nám ľahko a bezpečne prikladalo, ale aj inak s krbom manipulovalo, je určená šikovná pomôcka tradičnej českej značky Solo – rukavica ku krbu a grilu.