Povýšte piknik na kulinársky zážitok s jednorazovými grilmi

14.05.2016, Linda Maletínská | Hobby, relax, voľný čas

Vôňa grilovaných pochúťok sa počas teplých podvečerov vinie z mnohých záhrad. Ak aj vy patríte medzi milovníkov dobrôt z grilu a radi by ste si ich vychutnali s priateľmi na pikniku, oceníte jednorazové grily tradičnej českej značky Solo.

Ľahko si ich vezmete so sebou kamkoľvek do prírody, trebárs na to "svoje" miesto za mestom. Jednorazové grily sa vám zídu aj na dovolenke, na rybách či len tak počas prechádzky v parku. Grilovanie je vlastne spojením hneď niekoľkých aspektov – rozhovorov s príjemnými ľuďmi, gastronomického zážitku a k tomu pobytu vonku. Navyše, grilovanie je vhodné pre všetky vekové skupiny a milovníkov akejkoľvek kuchyne, veď ugrilovať sa dá aj ananás.

Solo-jednorazovy-gril-1-X.jpg

Jednorazový gril od Sola má všetko, čo na grilovanie potrebujete, takže nemusíte so prenášať so sebou ťažké kovové zariadenia. Súprava obsahuje 600 gramov dreveného uhlia napusteného parafínom na ľahké a rovnomerné rozpálenie a samotný gril s rozmermi 315 x 252 x 53 milimetrov. Nie je teda potrebné dlhé rozohrievanie a čakanie na správnu teplotu pahreby – stačí len zapáliť a o 20 minút je gril pripravený na prípravu pochúťok. Dostať ho v predajniach Hornbach, Obi a Unihobby, predáva sa za 3,39 eura.

Solo-jednorazovy-gril-2-X.jpg

Foto: Solo

Podobné články

 • Aké sú výhody porovnávania cien tovaru každodennej aj dlhodobej spotreby?

  shutterstock_192063296-2-X.jpg

  Listovanie papierovými letákmi sa stáva minulosťou, je ťažkopádne a neprehľadné. Následný odpad navyše zaťažuje domácnosti aj prírodu, pričom jeho likvidáciu platia všetci občania. Podstatne šikovnejšia je alternatíva – internetové porovnávanie cien potravín, drogérie, kozmetiky, oblečenia, nábytku a ďalšieho tovaru na Zlacnene.sk.

 • Tipy, ako si vybrať vianočný stromček bez stresov a zhonu

  Hornbach-Vianoce-stromcek-3-X.jpg

  Tradičným symbolom Vianoc je živý vianočný stromček. Vytvorí správnu atmosféru a prinesie domov omamnú vôňu prírody. Nechajte sa inšpirovať praktickými tipmi, ako si vybrať vianočný stromček bez stresu a ako ho správne skladovať, aby vám vydržal svieži a zelený až do Vianoc.

 • Bývanie a život v USA: rýchle rady, na ktoré nesmiete zabudnúť

  USA-Futurino-2-X.jpg

  Dostali ste skvelú pracovnú ponuku priamo z USA a zvažujete svoju rodnú zem zameniť za Spojené štáty americké? Alebo ste sa rozhodli na niekoľko mesiacov vycestovať za veľkú mláku či kúpiť si dovolenkovú nehnuteľnosť? Nezabúdajte potom, že nielen jazyk, ale aj zvyky, kultúra a tradície sú v Amerike iné ako na Slovensku.

 • Chcete sa o sebe dozvedieť viac? Všimnite si trebárs to, ako bývate

  Velux-Seocentrum-2-X.jpg

  Často hodnotíme ľudí a svoje okolie podľa vzhľadu, oblečenia a doplnkov, ktoré sú ich súčasťou. Isteže, výpovedná hodnota týchto vecí sa poprieť nedá, no skúsili ste niekedy odhadnúť charakter človeka na základe interiéru a toho, v akých podmienkach žije a ako vyzerá jeho byt či dom? Môže to byť zaujímavé zistenie.

 • Chalupa v zime dostane zabrať, najmä ak sa v nej nezdržiavate

  Chalupa-2-X.jpg

  Zima napriek kalendáru akosi nechce odísť, na skutočne teplé jarné dni si zrejme ešte počkáme. Na čo sa však treba pripraviť už teraz, ak máte chalupu, kam ste počas zimných mesiacov nechodili?

 • Chalupa dušu pohladí, ak je originál, nie sklad použitých vecí

  Chalupa-2-X.jpg

  Ujo, vy ste takí bohatí, povedal s obdivom chlapec od susedov. "Prečo si to myslíš, Janko?" zasmial som sa. "Lebo stále čosi vozíte a máte toľko vecí!" dodal. Nuž, detská optika zvykne byť úsmevná.