V Bratislave otvoria nové obchodné centrum zamerané na bývanie

03.03.2017, Natália Petkáčová | Hobby, relax, voľný čas

Tento víkend v Bratislave otvoria obchodné centrum Styla. Za podobným formátom bolo treba zatiaľ ísť do Budapešti alebo Varšavy. Styla ponúkne všetko pre bývanie aj možnosti na firemné či rodinné podujatia. A všetko to odštartujú atraktívni hostia.

Chcete zažiť Daru Rolins naživo? V tom prípade sa vyberte v sobotu 4. marca na bratislavské Zlaté piesky, kde sa otvára obchodné centrum Styla. Ide o projekt špecializovaného strediska, kde na celkovej ploche 24,3-tisíca m² nájdete všetko, čo súvisí s bývaním, od nábytku cez podlahy, doplnky, textil či služby dizajnérov.

Styla-1-X.jpg

V stredisku je dovedna vyše 50 prevádzok. Otvorené budú celoročne, ale iba v sobotu 4. marca tu môžete okrem D. Rolins zažiť aj originálnu bubenícku šou Campana Batucada, tanečníkov z Mirror Family, známych z talentovej šou, či vystúpenie iluzionistu a mága Petra Šestáka. Otvorenie centra bude moderovať rozhlasová dvojica Táňa Šúrová a Lukáš Pinček.

Styla-3-X.jpg

Deti sa počas slávnosti môžu zmeniť na zvieratká či rozprávkové bytosti vďaka maľovaniu na tvár a zabavia sa v tvorivých dielňach. Pripravený bude aj fotokútik pre všetkých a okrem toho si môže každá rodina, partia či skupina vyskúšať svojho tímového ducha v Team up centre na štvrtom poschodí. Je to originálny zábavný park, ideálny na firemnú akciu, teambuilding alebo stretnutie s priateľmi.

Styla-4-X.jpg

Ak teda chcete pohodlne nakupovať a zariadiť si dom či byt od A po Z ai ak potrebujete doplnky, svietidlá, koberce, podlahy, textil a čokoľvek, čo urobí vaše bývanie lepším a príjemnejším, buďte túto sobotu na správnom mieste. Určite zaparkujte na jednom zo 778 parkovacích miest, z ktorých väčšina je krytá, a vychutnáte si nákupy aj zábavu.

Styla-5-X.jpg

Foto: Styla

Podobné články