V Bratislave otvoria nové obchodné centrum zamerané na bývanie

03.03.2017, Natália Petkáčová | Hobby, relax, voľný čas

Tento víkend v Bratislave otvoria obchodné centrum Styla. Za podobným formátom bolo treba zatiaľ ísť do Budapešti alebo Varšavy. Styla ponúkne všetko pre bývanie aj možnosti na firemné či rodinné podujatia. A všetko to odštartujú atraktívni hostia.

Chcete zažiť Daru Rolins naživo? V tom prípade sa vyberte v sobotu 4. marca na bratislavské Zlaté piesky, kde sa otvára obchodné centrum Styla. Ide o projekt špecializovaného strediska, kde na celkovej ploche 24,3-tisíca m² nájdete všetko, čo súvisí s bývaním, od nábytku cez podlahy, doplnky, textil či služby dizajnérov.

Styla-1-X.jpg

V stredisku je dovedna vyše 50 prevádzok. Otvorené budú celoročne, ale iba v sobotu 4. marca tu môžete okrem D. Rolins zažiť aj originálnu bubenícku šou Campana Batucada, tanečníkov z Mirror Family, známych z talentovej šou, či vystúpenie iluzionistu a mága Petra Šestáka. Otvorenie centra bude moderovať rozhlasová dvojica Táňa Šúrová a Lukáš Pinček.

Styla-3-X.jpg

Deti sa počas slávnosti môžu zmeniť na zvieratká či rozprávkové bytosti vďaka maľovaniu na tvár a zabavia sa v tvorivých dielňach. Pripravený bude aj fotokútik pre všetkých a okrem toho si môže každá rodina, partia či skupina vyskúšať svojho tímového ducha v Team up centre na štvrtom poschodí. Je to originálny zábavný park, ideálny na firemnú akciu, teambuilding alebo stretnutie s priateľmi.

Styla-4-X.jpg

Ak teda chcete pohodlne nakupovať a zariadiť si dom či byt od A po Z ai ak potrebujete doplnky, svietidlá, koberce, podlahy, textil a čokoľvek, čo urobí vaše bývanie lepším a príjemnejším, buďte túto sobotu na správnom mieste. Určite zaparkujte na jednom zo 778 parkovacích miest, z ktorých väčšina je krytá, a vychutnáte si nákupy aj zábavu.

Styla-5-X.jpg

Foto: Styla

Podobné články

 • Chcete sa o sebe dozvedieť viac? Všimnite si trebárs to, ako bývate

  Velux-Seocentrum-2-X.jpg

  Často hodnotíme ľudí a svoje okolie podľa vzhľadu, oblečenia a doplnkov, ktoré sú ich súčasťou. Isteže, výpovedná hodnota týchto vecí sa poprieť nedá, no skúsili ste niekedy odhadnúť charakter človeka na základe interiéru a toho, v akých podmienkach žije a ako vyzerá jeho byt či dom? Môže to byť zaujímavé zistenie.

 • Ako treba správne reklamovať tovar objednaný cez internet

  11c shutterstock-money-104533877-XX.jpg

  Cez internet nakupuje viac ako 90 percent jeho používateľov. Nie každý nákup je však vydarený, niekedy sa k nám dostane poškodený alebo nefunkčný tovar, ktorý z rozličných dôvodov nemôže slúžiť svojmu účelu. Čo robiť?

 • Chalupa dušu pohladí, ak je originál, nie sklad použitých vecí

  Chalupa-2-X.jpg

  Ujo, vy ste takí bohatí, povedal s obdivom chlapec od susedov. "Prečo si to myslíš, Janko?" zasmial som sa. "Lebo stále čosi vozíte a máte toľko vecí!" dodal. Nuž, detská optika zvykne byť úsmevná.

 • Zdravie sa nám ochotne odvďačí, ak sa oň dobre a pravidelne staráme

  38c-Shutterstock_109336109-2-X.jpg

  Zdravý životný štýl je akiste sen nejedného z nás. Žiť zdravo je dnes moderné, sú toho plné časopisy aj internet. Život je však rýchly a nie vždy sa podarí naskočiť na zdravý štýl na prvýkrát.

 • Chvíle pohody pri krbe a rýchle plamene s podpaľovačmi Solo

  Solo-podpalovace-2-X.jpg

  Biele odlamovacie kocky, ktoré majú moc okamžite vyčariť poriadne plamene. Presne také sú aj pevné podpaľovače tradičnej českej značky Solo. Tá má vo svojej ponuke hneď tri varianty – šetrný parafínový, klasický petrolejový a príjemne voňavý levanduľový. Pri všetkých troch je postup rovnaký - stačí len odlomiť bielu kocôčku a zapáliť.

 • Pohodové leto v záhrade: tipy na leňošenie aj zdravý pohyb

  Kika-zahrada-8-X.jpg

  Slnečné a teplé počasie si najlepšie vychutnáme v prírode. Vonku nám nielenže viac chutí, ale si tam aj skvele odpočinieme – či už aktívnym športom, alebo pri posedení s priateľmi. Príjemné miesto na relax vykúzlite ľahko tak na záhrade, ako aj na terase či balkóne. Stačí zopár šikovne zvolených kusov nábytku. Inšpiráciu nájdete napríklad v obchodných domoch Kika.