Veľká noc: čo by ste povedali na oblievačku termálnou vodou?

20.03.2016, Natália Dujničová | Hobby, relax, voľný čas

Veľkonočné sviatky oslavujú Slováci rozmanitým spôsobom. Niekto vyrazí na hory, iní sa vyberú za teplom, ďalší zostanú doma. Čo by ste povedali na sviatočný pobyt vo wellness zariadení?

Patince-3-X.jpgPrečo by ste studenú šibačkovú vodu nevymenili trebárs za termálny bazén? Možnosťou je vybrať sa na 4 -až 6-dňový pobyt v termíne od 24. do 29. marca do štvorhviezdičkového Wellness Hotela Patince, ktorý pre návštevníkov na Veľkú noc nachystal bohatý program. Vaše ratolesti sa dostýta vybláznia v bazénovom svete s termálnou vodou, kým vy sa môžete vypotiť v saunách. O zovňajšok sa vám postará tím špecialistov v spa centre, ktorí uvoľnia vaše telo klasickou masážou či inými wellness procedúrami. Pre romantické duše je tu možnosť nočného kúpania, bazén je prístupný do jednej v noci.

Na deti čaká kreatívna dielňa a detský kútik s tematickým animačným programom. Pobyt vás prekvapí nielen príjemnou cenou a bonusmi, napríklad špeciálnou cenou pre dieťa do 12 rokov, ale aj zaujímavými akciami a veľkonočnou veselicou pri cigánskej muzike. Someliéri vám ponúknu na degustáciu regionálne vína.

Tí aktívnejší si môžu vybrať outdoorový program, povedzme novovybudovanú 48-kilometrovú cyklotrasu popri Dunaji alebo nordic walking. Bicykle či palice vám požičajú priamo na mieste. V prípade priaznivého počasia vás čaká veľkonočná vyhliadková plavba hotelovou loďou po Dunaji. Každý návštevník si na izbe nájde veľkonočný darček. Viac info je na www.wellnesspatince.sk.

Patince-1-X.jpg

Patince-4-X.jpg

Foto: Wellness Hotel Patince

Podobné články

 • Bývanie a život v USA: rýchle rady, na ktoré nesmiete zabudnúť

  USA-Futurino-2-X.jpg

  Dostali ste skvelú pracovnú ponuku priamo z USA a zvažujete svoju rodnú zem zameniť za Spojené štáty americké? Alebo ste sa rozhodli na niekoľko mesiacov vycestovať za veľkú mláku či kúpiť si dovolenkovú nehnuteľnosť? Nezabúdajte potom, že nielen jazyk, ale aj zvyky, kultúra a tradície sú v Amerike iné ako na Slovensku.

 • Chalupa dušu pohladí, ak je originál, nie sklad použitých vecí

  Chalupa-2-X.jpg

  Ujo, vy ste takí bohatí, povedal s obdivom chlapec od susedov. "Prečo si to myslíš, Janko?" zasmial som sa. "Lebo stále čosi vozíte a máte toľko vecí!" dodal. Nuž, detská optika zvykne byť úsmevná.

 • Zdravie sa nám ochotne odvďačí, ak sa oň dobre a pravidelne staráme

  38c-Shutterstock_109336109-2-X.jpg

  Zdravý životný štýl je akiste sen nejedného z nás. Žiť zdravo je dnes moderné, sú toho plné časopisy aj internet. Život je však rýchly a nie vždy sa podarí naskočiť na zdravý štýl na prvýkrát.

 • Chvíle pohody pri krbe a rýchle plamene s podpaľovačmi Solo

  Solo-podpalovace-2-X.jpg

  Biele odlamovacie kocky, ktoré majú moc okamžite vyčariť poriadne plamene. Presne také sú aj pevné podpaľovače tradičnej českej značky Solo. Tá má vo svojej ponuke hneď tri varianty – šetrný parafínový, klasický petrolejový a príjemne voňavý levanduľový. Pri všetkých troch je postup rovnaký - stačí len odlomiť bielu kocôčku a zapáliť.

 • Autom na dovolenku: problémom sa vyhnete s garanciou mobility

  Garancia-mobility-2-X.jpg

  Nie je snáď nič horšie ako to, keď sa vám na dovolenke v zahraničí pokazí auto. Pred cestou do cudziny treba automobil skontrolovať, aby zvládol celú trasu. Napriek tomu sa môže prihodiť nepredvídaná porucha. Čo s tým?

 • Pohodové leto v záhrade: tipy na leňošenie aj zdravý pohyb

  Kika-zahrada-8-X.jpg

  Slnečné a teplé počasie si najlepšie vychutnáme v prírode. Vonku nám nielenže viac chutí, ale si tam aj skvele odpočinieme – či už aktívnym športom, alebo pri posedení s priateľmi. Príjemné miesto na relax vykúzlite ľahko tak na záhrade, ako aj na terase či balkóne. Stačí zopár šikovne zvolených kusov nábytku. Inšpiráciu nájdete napríklad v obchodných domoch Kika.