Jar sa hlási. Pustite ju k sebe domov, aby vám rozjasnila príbytok

19.03.2017, ABC-bývanie.sk | Interiéry, domácnosť

Žiarivé farby v pastelových odtieňoch, svieže odlesky slnka, jemné dekorácie, kvetinové vzory plné energie, prírodné materiály, vtáčí spev a nádych čerstvého vzduchu. To je ten pravý závan jari. Poďme si ho privolať do našich domovov.

Niekto má s príchodom jarných mesiacov chuť na celkovú zmenu interiéru, iný len na malé úpravy s dôrazom na detail. Správnu inšpiráciu nájdete v obchodných domoch Kika. Odborníci vám ochotne poradia pri výbere vhodných farebných aj vzorových kombinácií a pomôžu vám doladiť detaily tak, aby ste sa doma cítili príjemne.

Kika-jar-4-X.jpg

Kika-jar-5-X.jpg


Kvety, vtáčie vzory a pastelové farby

Po sivej a studenej zime si celý interiér bytu či domu priam žiada rozžiariť a načerpať energiu. Kvety majú schopnosť potešiť, upokojiť a inšpirovať, sú tu pre našu radosť. Ideálnou voľbou sú preto obliečky v pestrých kvetinových vzoroch, či už s jemným, alebo výraznejším dekorom. Oba varianty rozjasnia vašu spálňu každé ráno.

Kika-jar-7-X.jpg

 Zátišie s vankúšmi Fresh


 

Vankúšiky rozmanitých tvarov a veľkostí v žiarivých zelených, žltých, ružových a svetlomodrých odtieňoch s motívmi vtáčeniec či jarných kvetov navodia tú správnu sviežu atmosféru v obývačke či pracovni.

Kika-jar-8-X.jpg

Ak nie ste priaznivcami veľkých zmien, skúste využiť drobné dekorácie s veselými nápismi v prírodných tónoch a materiáloch. Oživíte nimi smutný roh miestnosti, či už na stene, alebo vo váze. Vzniknúť môžu neopozerané, možno až netradičné kombinácie, ktoré budú inšpiráciou na každý deň.

Kika-jar-1-X.jpg   Kika-jar-2-X.jpg   Kika-jar-3-X.jpg


Pre radosť v kuchyni

V byte vám nemusia rozkvitať len jarné cibuľoviny za oknom, ale aj porcelánové riady v kuchyni. Hrnčeky na čaj a kávu, podšálky, taniere a tanieriky či misky s motívmi kvetov a zelených lístočkov určite navodia krásny deň celej rodine. Pastelové farby s nápaditými vzormi bodiek, prúžkov či vlnoviek zlaďte s kuchynským textilom z prírodných materiálov – s obrusom, utierkami a prestieraním, čím vytvoríte milý, nevšedný vzhľad svojej kuchyne či jedálenského kúta. Celá kolekcia odráža súčasný životný štýl a potreby moderného domova. Príďte sa presvedčiť do Kiky.

Kika-jar-9-X.jpg

Kika-jar-11-X.jpg

Kika-jar-10-X.jpg

Foto: Kika nábytok

Podobné články

 • Zopár tipov, ako z konvenčného vyčariť doma cool interiér

  Fototapeta-2-X.jpg

  Bývanie by v ideálnom prípade nemalo nudiť, ale baviť. Mnohé interiéry sú však pomerne nudné, hoci sa ich majiteľom ponúka niekoľko možností, ako to zmeniť. Inšpirujte sa nasledujúcimi tipmi a zariaďte si svoju domácnosť moderne, účelne a príjemne.

 • Vyberáte si obrazy do bytu? Tu sú rady, na čo nezabudnúť

  Obraz-2-X.jpg

  Chcete si domácnosť oživiť niečím netradičným? Vhodnou voľbou by mohlo byť výtvarné umenie, jeden z historicky najstarších prejavov ľudskej obrazotvornosti. Výber obrazu by sa však nemal obmedzovať len na voľbu podľa farby či motívu.

 • Zariaďujete si kuchyňu? Máme pre vás zopár tipov, ako na to

  Kika-kuchyna-2-X.jpg

  Zariaďovanie kuchyne nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Na čo dbať a čomu sa vyhnúť? Máme pre váa niekoľko dobrých rád a tipov, ktorých by ste sa pri zariaďovaní kuchyne mali držať.

 • Päť vecí, ktoré by ste mali vedieť pri kúpe kuchynského robota

  Delimano-2-X.jpg

  Kúpili ste si nový kuchynský robot a neviete sa dočkať, kedy ho konečne vyskúšate? Iste z neho máte radosť, no celkom určite o tomto praktickom kuchynskom spotrebiči ešte neviete všetko. Spoznajte teda skryté triky a tipy a využite ich vo svojej kuchyni.

 • Viete, aké sú charakteristické interiérové trendy pre rok 2018?

  Nabytok-atptrade-2-X.jpg

  Ako a čím sa prejaví nový rok v našich domovoch? Čo bude in a naopak, čoho by sme sa mali vzdať? Osobné preferencie sú síce najlepším barometrom, no vždy je sa čím inšpirovať. Tak to skúste aj teraz – nebojte sa nových dotykov, ktoré osviežia váš domov. Toto sú horúce interiérové trendy roku 2018.

 • Postele sú oázou relaxu. Čo všetko sa dá na nich ešte vylepšiť?

  drevona-sk-2-X.jpg

  Po náročnom dni je práve posteľ vysnenou oázou pokoja, mieru a relaxu. Posteľ poznali už starí Egypťania, v Perzii mali dokonca vodné postele už pred niekoľkými tisíckami rokov. Čo ďalšie sme sa dozvedeli z histórie úžasného vynálezu zvaného posteľ?