Jar sa hlási. Pustite ju k sebe domov, aby vám rozjasnila príbytok

19.03.2017, ABC-bývanie.sk | Interiéry, domácnosť

Žiarivé farby v pastelových odtieňoch, svieže odlesky slnka, jemné dekorácie, kvetinové vzory plné energie, prírodné materiály, vtáčí spev a nádych čerstvého vzduchu. To je ten pravý závan jari. Poďme si ho privolať do našich domovov.

Niekto má s príchodom jarných mesiacov chuť na celkovú zmenu interiéru, iný len na malé úpravy s dôrazom na detail. Správnu inšpiráciu nájdete v obchodných domoch Kika. Odborníci vám ochotne poradia pri výbere vhodných farebných aj vzorových kombinácií a pomôžu vám doladiť detaily tak, aby ste sa doma cítili príjemne.

Kika-jar-4-X.jpg

Kika-jar-5-X.jpg


Kvety, vtáčie vzory a pastelové farby

Po sivej a studenej zime si celý interiér bytu či domu priam žiada rozžiariť a načerpať energiu. Kvety majú schopnosť potešiť, upokojiť a inšpirovať, sú tu pre našu radosť. Ideálnou voľbou sú preto obliečky v pestrých kvetinových vzoroch, či už s jemným, alebo výraznejším dekorom. Oba varianty rozjasnia vašu spálňu každé ráno.

Kika-jar-7-X.jpg

 Zátišie s vankúšmi Fresh


 

Vankúšiky rozmanitých tvarov a veľkostí v žiarivých zelených, žltých, ružových a svetlomodrých odtieňoch s motívmi vtáčeniec či jarných kvetov navodia tú správnu sviežu atmosféru v obývačke či pracovni.

Kika-jar-8-X.jpg

Ak nie ste priaznivcami veľkých zmien, skúste využiť drobné dekorácie s veselými nápismi v prírodných tónoch a materiáloch. Oživíte nimi smutný roh miestnosti, či už na stene, alebo vo váze. Vzniknúť môžu neopozerané, možno až netradičné kombinácie, ktoré budú inšpiráciou na každý deň.

Kika-jar-1-X.jpg   Kika-jar-2-X.jpg   Kika-jar-3-X.jpg


Pre radosť v kuchyni

V byte vám nemusia rozkvitať len jarné cibuľoviny za oknom, ale aj porcelánové riady v kuchyni. Hrnčeky na čaj a kávu, podšálky, taniere a tanieriky či misky s motívmi kvetov a zelených lístočkov určite navodia krásny deň celej rodine. Pastelové farby s nápaditými vzormi bodiek, prúžkov či vlnoviek zlaďte s kuchynským textilom z prírodných materiálov – s obrusom, utierkami a prestieraním, čím vytvoríte milý, nevšedný vzhľad svojej kuchyne či jedálenského kúta. Celá kolekcia odráža súčasný životný štýl a potreby moderného domova. Príďte sa presvedčiť do Kiky.

Kika-jar-9-X.jpg

Kika-jar-11-X.jpg

Kika-jar-10-X.jpg

Foto: Kika nábytok

Podobné články