Rastúce detské stoly a stoličky Mayer rastú spolu s vašim dieťaťom

17.07.2017, Mayer CZ | Interiéry, domácnosť

Viete, že nábytok v detskej izbe môže rásť tak, ako rastie vaše dieťa? A nielen to. S vekom detí sa menia aj ich nároky a vkus, nuž a aj tomu sa rastúce detské stoly a stoličky vedia prispôsobiť.

Mayer-1-X.jpgAk hľadáte vhodný rastúci detský stôl pre svoje dieťa predškolského alebo školského veku, môžeme odporučiť osvedčené modely Profi3. Ponúkané stoly, ktoré patria už roky k najpredávanejším na českom a slovenskom trhu, sú výsledkom vlastného vývoja spoločnosti Mayer.

Dajú sa ľahko nastavovať na potrebné rozmery, ako dieťa rastie. Stoly Profi3 sú k dispozícii v rozličných farebných vyhotoveniach. Odtiene navyše nadväzujú na farebnosť detských rastúcich stoličiek a pojazdných kontajnerov, ktoré sú tiež v ponuke tohto výrobcu. Novinkou roku 2017 je rozšírenie sortimentu o viac stolov, kontajnerov vrátane príslušenstva v bielej verzii a pri vybraných modeloch možnosť zvoliť farebný odtieň výmenou plastových dielcov, ktoré sú k stolu pribalené.

Mayer-2-X.jpg

 Stoly Mayer Profi3 (po kliknutí na obrázok sa predloha zobrazí väčšia v novom okne)


 

Podľa potreby možno meniť farby z neutrálnej šedej na zelenú, modrú, ružovú alebo červenú. Ide o systém 5v1, päť variantov v základnej cene v jednom kartóne. Ako dieťa rastie, menia sa totiž jeho požiadavky na vzhľad detskej izby. Pomocou vymeniteľných farebných doplnkov môžete stoly 5v1 prispôsobiť kedykoľvek a k akémukoľvek nábytku. V ponuke výrobcu sú i ďalšie atraktívne detské rastúce stoly Racing a Junior, ktorú sú v roku 2017 takisto rozšírené o varianty v bielych farbách.

Mayer-3-X.jpg


Detské rastúce stoličky – aké len chcete

Z ponuky Mayera si určite vyberiete. Rozličné technické riešenia a najmä veľmi kvalitné poťahové materiály a ich čalúnenie, to všetko je nadštandardné. Poťahový materiál Aquaclean je veľmi odolný voči znečisteniu a zaručuje, že čalúnenie bude vyzerať stále ako nové po dlhé roky.

Mayer-6-X.jpg

V ponuke sú stoličky MyPony, Actikid A2, Actikid A3, Freaky, Freaky Sport, Smarty a MyFlexo. Skutočne široký výber stoličiek, ktorých čalúnenie je možné farebne zladiť s farbami stola aj pojazdného kontajnera, sa postará o správne ergonomické rozmery počas rastu dieťaťa.

Stolička MyPony je charakteristická technickým riešením bez otočného piestu s najnižšou možnou výškou sedenia pre deti už od štyroch rokov. Stolička sa dá, samozrejme, nastaviť i tak, aby vyhovovala aj tínedžerom s výškou dospelého človeka.

Mayer-8-X.jpg

Stoličky Freaky a Freaky Sport vynikajú vysokým poctivým čalúnením s krásnymi stehmi, ktoré tvoria dominanty stoličky. Od tohto roku je ponuka farebných kombinácií jednoduchšia a stoličky sa dajú ľahšie zladiť s ďalšími odtieňmi v izbičke.

Mayer-7-X.jpg

Stoličky Actikid sú cenovo najdostupnejšie. Aj tak však majú kvalitnú kostru z originálnych komponentov a s kovovým nosným krížom. V ponuke sú s veľmi kvalitným čalúnením i v poťahoch typu Aquaclean. Navyše Actikid A2 si možno objednať aj so špeciálnym neotáčavým piestom aj pre neposedné deti.

Väčšina detských stoličiek Mayer sa dá objednať podľa výberu z poťahov Aquaclean (14 farieb), z poťahov 100 % polyester (štyri farby s detským motívom) alebo z poťahov 100 % polyester (14 farieb).

Mayer-9-X.jpg

 Prehľad vyrábaných stoličiek (po kliknutí na obrázok sa predloha zobrazí väčšia v novom okne)


 

Remeslo a kvalita u výrobcu Mayer CZ

Tradičná remeselná ručná práca je pýchou výrobcu, čo vidieť na väčšine zhotovovaných detských stoličiek. Tradíciu prevzala firma Mayer CZ od rodinnej spoločnosti Mayer Sitzmöbel z Nemecka, ktorá sa už 125 rokov venuje výrobe, vlastnému vývoju a predovšetkým kvalitnému čalúneniu.

Na vysokú kvalitu čalúnenia sa zameriava už 20 rokov aj český výrobca Mayer CZ v Novom Jičíne. V posledných desiatich rokoch sa zaoberá aj vlastným vývojom, a to najmä detského rastúceho nábytku. Každý kupovaný komponent sa kontroluje a ide do ďalšieho procesu výroby len v stopercentnej kvalite. Koneční používatelia aj obchodné firmy si túto kvalitu čalúnenia i celého výrobku všimli a veľmi to oceňujú. Kvalita je veľmi dôležitá, predlžuje totiž bezproblémové používanie výrobku.

Mayer-4-X.jpg


Návšteva vzorkovne a referencie sa vyplatia

Ponuka internetových predajcov je veľmi široká. Ale predsa sa vždy oplatí získať vopred buď referencie od dôveryhodných zdrojov, alebo radšej osobne navštíviť autorizovanú predajňu. Značkový nábytok sa bežne nakupuje tak, že štyria z piatich zákazníkov si nábytok fyzicky vopred prezrie alebo získa referenciu od známych či na internete.

Mayer-5-X.jpg


Neverte mýtom

V rámci internetových diskusií sa o rastúcich detských stoličkách a stoloch vynorilo množstvo mýtov a mylných tvrdení, ktoré kdekoho môžu zmiasť. Preto je vhodné si prečítať samostatný článok, ktorý tieto mýty vyvracia. Iste vám pomôže aj mapa autorizovaných kamenných predajní a Katalóg 2017 v pdf na stiahnutie.

Foto: Mayer CZ

Podobné články