Trendom v bývaní sú prírodné tóny a nadčasové odtiene

28.03.2017, ABC-bývanie.sk | Interiéry, domácnosť

V móde je návrat k prírode, a to nielen v spôsobe života a strave, ale aj v používaných materiáloch. Opäť sa okrem pohodlia vracia aj dizajn a elegancia. Trendy tohto roku prajú aj nadčasovým farbám v obchodných domoch Kika.

Hľadáte prírodný štýl s puncom elegancie? In je funkčný a praktický priestor v industriálnom, vintage, retro či minimalistickom urban štýle. Do jedálne, obývacej izby či spálne zvoľte nábytok z materiálu Sheesham, čiže kvalitného palisandrového dreva, ktorý je štýlový, elegantný a veľmi odolný. Toto vzácne drevo s výraznou kresbou a krásnym prelínaním svetlých a tmavších oblastí dodá interiéru nádych exotiky, diaľok a jedinečnosti.

Kika-2-X.jpg

 Obyvací a jedálenský program Shan od Kiky


 

Elegantnými tvarmi si vás získajú jedálenské stoly, stoličky, komody, konferenčné alebo TV stolíky. Nezabúdajte na podlahu. Osobitý nádych pohodlia domova docielite umiestnením pravej alebo umelej kože v rozličných veľkostiach a farebných variáciách. Je to dizajn a elegancia na každý deň.

Kika-1-X.jpg


Štýlovo odpočívať je in

Trendom budú aj útulné zákutia na relax a oddych. Ak máte doma nejaké nevyužité zákutia alebo niku (dekoratívny polkruhový alebo hranatý výklenok v stene), kúpte si pohodlný ušiak alebo dizajnové kresielko, v ktorom sa budete cítiť dobre. Upokojujúcu atmosféru vyčaria vhodne zvolené bytové doplnky – lampy, závesy či mäkučký koberec.

Kika-3-X.jpg

Kika-4-X.jpg   Kika-5-X.jpg

Farby si vyberajte v prírodných tónoch, tento rok sú v kurze zemité odtiene. V kombinácii s bielou vytvárajú ľahký a vzdušný efekt. Milovníci kníh určite nezabudnú nájsť vhodné miesto pre regál na knihy či drevenú knižnicu. Teraz už stačí len spokojne sa usadiť so šálkou niečoho dobrého a nechať sa unášať na vlnách oddychu. Viac sa dozviete na www.kika.sk.

Kika-6-X.jpg

Foto: Kika

Podobné články