Z New Yorku do Paríža: úlovky pre cestovateľov a milovníkov diaľav

04.10.2017, ABC-bývanie.sk | Interiéry, domácnosť

Láka vás volanie diaľav, ale jediné cestovanie, ktorého sa vám momentálne dostáva, je akurát tak prstom po mape? To nič. Aj doma môžete mať atmosféru, akoby ste boli vo svojich obľúbených destináciách.

Obdobie letných dovoleniek je už za nami. Pracovný kolotoč sa síce znovu rozkrútil naplno, ale mnohí iste často myslíme na pekné miesta, ktoré sme v lete videli. Pripomínať nám ich môžu aj originálne úlovky z online katalogu Favi.sk.

Futurino-cestovanie-1-X.jpg


So srdcom cestovateľa

Kdeže, neradíme vám obklopovať sa suvenírmi a opatrovať doma lapače prachu. Vôňu diaľav si budete pripomínať so štýlovými doplnkami. A ako zistíte, že je najvyšší čas hodiť stereotyp za hlavu a opäť vyraziť do neznáma? Stačí sa pozrieť na hodiny.

Futurino-cestovanie-3-X.jpg


Paríž: Mekka svetovej módy

Nenájdete štýlovejšie a romantickejšie miesto, než je Paríž. Vašu milostnú aférku s magickým mestom vám bude pripomínať nielen Eiffelova veža, ale aj ležérna móda šarmantných Parížaniek. Štýlové kúsky ako z Paríža sú elegantné a osobité – trebárs nástenné hodiny stvárňujúce najväčšie architektonické skvosty francúzskej metropoly alebo plechový vintage hrnček.

Futurino-cestovanie-4-X.jpg


New York, New York

Socha slobody, Piata Avenue, Wall Street. To všetko je New York. Život tu pulzuje okolo mrakodrapov, na mostoch a v záplave žltých taxíkov. New York bude vynikať všade – ako plagát na stene, na úložnom boxe, obliečkach alebo na koberci.

Futurino-cestovanie-5-X.jpg


Na skok do Londýna

Telefónne búdky, doubledeckery a kráľovská garda – to všetko je Londýn. Ale nielen to. Britská metropola sa po stáročia prezlieka do červenej, preto sú doplnky s touto farbou takmer nutnosťou. A čaj o piatej? Ten sa patrí servírovať jedine na tácke plnej britských keksíkov.

Futurino-cestovanie-6-X.jpg

Foto: favi.sk

Podobné články