Kika bude už aj v Nitre, prví kupujúci dostanú poukážku na nákup

14.09.2017, Ivana Šureková | Správy z firiem

Kika Nábytok bude mať novú predajňu, otvoria ju v obchodnom komplexe Centro Nitra. Slávnostné otvorenie pobočky s moderátorkou Miriam Šmahel Kalisovou budú sprevádzať špeciálne akcie bohatý program.

V sobotu 16. septembra 2017 o 9:00 h sa v Nitre otvára nová prevádzka rakúskej nábytkárskej spoločnosti Kika. Nejde o samostatnú predajnú jednotku, ale pobočku, ktorá je súčasťou nákupného strediska Centro Nitra. Ide o prvý jednoposchodový obchodný dom Kika na Slovensku spojený s nákupným centrom dlhou presklenou stenou. Predajná plocha novej Kiky je 5-tisíc metrov štvorcových.

Kika-Nitra-1-X.jpg

Pre prvých 200 zákazníkov, ktorí sa zúčastnia na slávnostnom otvorení, je pripravený darček v podobe poukážky na nákup v Kike za 10 eur. Okrem toho bude 16. a 17. septembra prebiehať súťaž Máme radi Kiku o ceny v celkovej hodnote 5-tis. eur, pričom návštevníci budú môcť získať aj kupónové knižky s atraktívnymi zľavami na vybrané tovary. Organizátori akcie nezabudli ani na najmenších, pre deti bude pripravený nafukovací hrad a sprievodné zábavno-náučné aktivity.

"Po niekoľkých rokoch sa znovu približujeme novým zákazníkom. Slovensko je pre spoločnosť Kika Nábytok kľúčovým trhom a Nitru považujeme za jedno z najdôležitejších slovenských miest," hovorí generálny riaditeľ firmy Jakub Střeštík.

Nová predajná pobočka vyjadruje, podobne ako ostatné obchodné domy Kika, hlavnú konkurenčnú výhodu spoločnosti, a to šírku sortimentu, zavádzanie noviniek a predovšetkým jasné udávanie trendov v predaji kvalitného nábytku a bytových doplnkov. Kika Nábytok, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005, prevádzkuje veľké obchodné domy v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici a Poprade. V tomto roku spustila aj internetový obchod na www.kika.sk.

Kika je medzinárodná firma, vznikla v roku 1973. Prevádzkuje viacero obchodných domov v Rakúsku, v strednej a vo východnej Európe. Od jesene 2013 je Kika súčasťou medzinárodnej skupiny Steinhoff, druhého najväčšieho obchodníka s nábytkom na svete, a patrí tak vo svojom odbore k lídrom na trhu. Spoločnosť Steinhoff, pôvodne založená v Nemecku ako rodinný podnik, zahŕňa vlastné obchodné značky, logistiku a výrobu a celosvetovo má vyše 87-tis. pracovníkov.

Foto: Kika Nábytok

Podobné články

 • Spotrebiče Gorenje uspeli v súťaži Red Dot Design Award 2017

  Gorenje-Red-Dot-4-X.jpg

  Multifunkčné rúry Gorenje a nová generácia varných dosiek tejto značky zvíťazili spomedzi 5 500 prihlásených výrobkov z 54 krajín. Skupina Gorenje získala cenu za priemyselný dizajn už 18-krát po sebe.

 • Klimatizácia patrí medzi "smart" výbavu inteligentných domácností

  Daikin-4-X.jpg

  Inteligentné riešenia – smartfóny, smart houses, smart doprava a mnohé iné, sa stávajú bežnou súčasťou každodenného života. Inováciám sa nevyhli ani klimatizačné systémy. Tie moderné poskytujú maximálny užívateľský komfort a úsporu energie.

 • Kika Nábytok má od polovice februára nový e-shop aj web

  Web-Kika-5-X.jpg

  Kika Nábytok Slovenská republika spustila v polovici februára nový webový portál, ktorého súčasťou je aj služba e-commerce. Doručiť tovar kamkoľvek na Slovensku firma dokáže do troch pracovných dní.

 • Postaviť sa mestám na nohy pomáhali aj dobrovoľníci z PSS

  PSS-Nase-mesto-3-X.jpg

  Prvá stavebná sporiteľňa (PSS) sa zapojila do najznámejšieho dobrovoľníckeho projektu Naše mesto. Tridsať PSS-károv pomáhalo revitalizovať okolie a záhradu Detského domova a Krízového centra v Bratislave, ktoré zastrešuje občianske združenie Brána do života. PSS už dlho patrí medzi spoločensky zodpovedné firmy. Podporuje charitatívne projekty, športové podujatia a aktivity s environmentálnou tematikou.

 • Reklamácie? Slováci sa poväčšine zdráhajú domáhať sa svojich práv

  28c-shutterstock_153991781-hadka-2-X.jpg

  S reklamovaním akéhokoľvek kúpeného tovaru má za minulý rok skúsenosť každý druhý Slovák. Ak však Slováci neboli spokojní s poskytovanými službami, zväčša nad tým mávli rukou a nechali to tak.

 • Kde sa zbaviť stavebného odpadu? Nová aplikácia vám to ukáže

  1a-bin-36016_1280-1-X.jpg

  Prvá stavebná sporiteľňa (PSS) podporila vývoj mobilnej aplikácie Green Bin. Tá umožňuje identifikovať najbližšie zberné dvory na odovzdanie stavebného odpadu, elektroodpadu a iných druhov odpadu, ktoré možno recyklovať alebo vyžadujú bezpečnú likvidáciu.