Kika Nábytok má od polovice februára nový e-shop aj web

24.02.2017, Ivana Šureková | Správy z firiem

Kika Nábytok Slovenská republika spustila v polovici februára nový webový portál, ktorého súčasťou je aj služba e-commerce. Doručiť tovar kamkoľvek na Slovensku firma dokáže do troch pracovných dní.

Web-Kika-4-X.jpgKika sa tak zaradila medzi retailových predajcov, ktorí umožňujú svojim zákazníkom kupovať aj z pohodlia domova. Klienti majú v e-shope niekoľko variantov dopravy aj platby vrátane možnosti vyzdvihnutia tovaru priamo v predajniach Kika na celom Slovensku.

Nový web slúži milovníkom krásneho bývania aj ako hodnotný zdroj inšpirácie. Momentálne Kika na svojom webe prezentuje 8-tisíc výrobkov, neskôr tu plánuje predstaviť celý sortiment, čo predstavuje zhruba 20-tis. položiek nábytku a bytových doplnkov. Zákazníci si môžu cez e-shop objednať naprostú väčšinu tovaru, niektoré nábytkové zostavy s možnosťou individuálneho plánovania však bude možné kúpiť si naďalej len v predajniach Kika.

"Kika prichádza na trh s novým e-shopom v čase, keď je online nakupovanie bežnou súčasťou našich životov," hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Kika Nábytok Jakub Střeštík. "Z našich prieskumov vieme, že jedným z kľúčových faktorov pre výber predajne je jej dostupnosť. Teraz si teda zákazníci môžu vyberať zo širokej ponuky nábytku a bytových doplnkov zo všetkých kútov Slovenska. Vďaka spoľahlivému servisu sme schopní doručiť tovar kamkoľvek na Slovensku do troch pracovných dní ," dodáva J. Střeštík.

Web-Kika-1-X.jpg

Web-Kika-2-X.jpg

Web-Kika-3-X.jpg

Foto: Kika Nábytok

Podobné články

 • Kika bude už aj v Nitre, prví kupujúci dostanú poukážku na nákup

  Kika-Nitra-2-X.jpg

  Kika Nábytok bude mať novú predajňu, otvoria ju v obchodnom komplexe Centro Nitra. Slávnostné otvorenie pobočky s moderátorkou Miriam Šmahel Kalisovou budú sprevádzať špeciálne akcie bohatý program.

 • Spotrebiče Gorenje uspeli v súťaži Red Dot Design Award 2017

  Gorenje-Red-Dot-4-X.jpg

  Multifunkčné rúry Gorenje a nová generácia varných dosiek tejto značky zvíťazili spomedzi 5 500 prihlásených výrobkov z 54 krajín. Skupina Gorenje získala cenu za priemyselný dizajn už 18-krát po sebe.

 • Klimatizácia patrí medzi "smart" výbavu inteligentných domácností

  Daikin-4-X.jpg

  Inteligentné riešenia – smartfóny, smart houses, smart doprava a mnohé iné, sa stávajú bežnou súčasťou každodenného života. Inováciám sa nevyhli ani klimatizačné systémy. Tie moderné poskytujú maximálny užívateľský komfort a úsporu energie.

 • Postaviť sa mestám na nohy pomáhali aj dobrovoľníci z PSS

  PSS-Nase-mesto-3-X.jpg

  Prvá stavebná sporiteľňa (PSS) sa zapojila do najznámejšieho dobrovoľníckeho projektu Naše mesto. Tridsať PSS-károv pomáhalo revitalizovať okolie a záhradu Detského domova a Krízového centra v Bratislave, ktoré zastrešuje občianske združenie Brána do života. PSS už dlho patrí medzi spoločensky zodpovedné firmy. Podporuje charitatívne projekty, športové podujatia a aktivity s environmentálnou tematikou.

 • Reklamácie? Slováci sa poväčšine zdráhajú domáhať sa svojich práv

  28c-shutterstock_153991781-hadka-2-X.jpg

  S reklamovaním akéhokoľvek kúpeného tovaru má za minulý rok skúsenosť každý druhý Slovák. Ak však Slováci neboli spokojní s poskytovanými službami, zväčša nad tým mávli rukou a nechali to tak.

 • Kde sa zbaviť stavebného odpadu? Nová aplikácia vám to ukáže

  1a-bin-36016_1280-1-X.jpg

  Prvá stavebná sporiteľňa (PSS) podporila vývoj mobilnej aplikácie Green Bin. Tá umožňuje identifikovať najbližšie zberné dvory na odovzdanie stavebného odpadu, elektroodpadu a iných druhov odpadu, ktoré možno recyklovať alebo vyžadujú bezpečnú likvidáciu.