Veľkonočný sviatok jari vám skrášlia aj milé jarné dekorácie

08.04.2017, ABC-bývanie.sk | Žena, deti, rodina, zdravie

Veľkonočné sviatky sú sviatkami jari, a tak si zaslúžia krásne jarné dekorácie. Dajte si na stôl vázu plnú kvetov a vyzdobte interiér veľkonočnými dekoráciami v krásnych jarných farbách.

Farebné vajíčka, vtáčiky, srdiečka alebo kuriatka zaiste zdvihnú náladu vám aj vašim návštevám. Umocniť zážitok z jedla dokáže aj správne vybraná jedálenská súprava. Hovorí sa, že jedálenská súprava vie vdýchnuť jedálni dušu. Ak sa vám príliš nepáči klasický biely okrúhly tanier, nič to. V obchodných domoch Kika máte na výber širokú paletu iných (aj atypických) tvarov, farieb či vzorov, s ktorými si môžete doladiť perfektný dizajn svojej kuchyne aj bytu.

Kika-Velka-noc-1-X.jpg

Kika-Velka-noc-3-X.jpg

Za bežný podklad pod taniere a príbory sa považuje obrus. Obrus by mal presahovať okraj stola o 20 až 30 centimetrov. Zaujímavé varianty v dekorovaní získate vrstvením jednotlivých obrusov. Stačí jeden spodný z pevnejšej nevzorovanej látky, na ktorý kladieme ďalšie obrusy rozmanitých tvarov i rozmerov.

Kika-Velka-noc-2-X.jpg

Stôl vám spestrí aj trebárs drevená doska na krájanie, slamenica, mlynček na soľ či bylinka. Sviečky sú taktiež vítaným prvkom stolovania, keďže dokážu "zohriať" a zútulniť atmosféru príbytku. Je lepšie použiť silnejšie sviečky. Môžete ich dať najprv na pár hodín do chladničky, potom budú horieť pomalšie. Dnes nakúpite už aj online v eshope na www.kika.sk.

Kika-Velka-noc-4-X.jpg

Kika-Velka-noc-5-X.jpg

Foto: Kika

Podobné články