Superkolegyňa roka 2015: je najvyšší čas dať jej svoj hlas

26.02.2016, ABC-bývanie.sk | Správy z firiem

Druhý ročník celoslovenskej súťaže Superkolegyňa roka beží na plné obrátky. Ak ste ešte nestihli nominovať svoju kolegyňu, urobte to a podporte ju svojim lajkom. Súťaž organizuje firma Tripsy, s.r.o.

Nosnou myšlienkou súťaže Superkolegyňa roka je poďakovať sa kolegyniam, vzdať hold ženám na pracoviskách. "Myslíme si, že ženy - kolegyne si zaslúžia, aby sme si ich prínos pre spoločnosť a kolektív pripomínali častejšie ako len počas MDŽ alebo na Deň matiek. Superkolegyňa totiž zvláda nielen svoje pracovné povinnosti, ale pomáha aj iným, a pritom je zároveň matkou a manželkou. Mimochodom, 14. február je nielen Dňom zaľúbených, ale aj Svetovým dňom manželstva," hovorí Martin Majerník, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Tripsy, s.r.o., ktorá podniká s kancelárskymi potrebami a je vyhlasovateľom a organizátorom súťaže.

Tripsy-superkolegyna-X.jpg


Čo môže superkolegyňa vyhrať?

Do minulého ročníka (bol to prvý ročník) sa zapojili stovky účastníkov. Superkolegyňa je na Slovensku ojedinelý a prestížny projekt nielen svojím rozsahom, ale aj hodnotnými výhrami. Ich zoznam nájdete tu aj na webovej stránke www.superkolegyna.sk:

  1. Víkendový wellness pobyt pre 2 osoby ( piatok-nedeľa ) podľa vlastného výberu kdekoľvek na Slovensku, v hodnote do 500 eur
  2. Tandemový zoskok z výšky 4 000 metrov, letisko Slávnica
  3. Poukážka v hodnote 100 eur na www.nakupdomov.sk


Prihláste superkolegyňu ešte dnes

Mechanizmus súťaže je jednoduchý. Stačí nominovať kandidátku prostredníctvom webu www.superkolegyna.sk. "Vyplníte formulár, nahráte jej fotku a následne kolegyni príde e-mail od nás, aby svoju nomináciu potvrdila. Hlavú cenu vyhrá tá superkolegyňa, ktorá získa najvyšší počet 'lajkov' pre svoj profil v sieni Superkolegýň na stránke https://superkolegyna.sk/kolegyna," vysvetľuje a dopĺňa M. Majerník.

Kontakt:
TRIPSY, s.r.o.
Šamorínska 4152
903 01 Senec

Podobné články