Zeppelin SK na čele rebríčka Top 10 firiem v Banskobystrickom kraji

03.12.2015, Monika Macková | Správy z firiem

Spoločnosť Zeppelin SK, s.r.o., sa umiestnila na najvyššej priečke rebríčka najzdravších firiem v Banskobystrickom kraji medzi obchodnými spoločnosťami s obratom 10 až 50 miliónov eur.

Unikátny rebríček Top 10 firiem regiónu vyhlasuje denník Hospodárske noviny v spolupráci s generálnym partnerom UniCredit Bank, odborným garantom Deloitte a odborným a dátovým partnerom Bisnode v jednotlivých krajoch Slovenska. Zo všetkých malých a stredných firiem regiónu sa vyberá desiatka najzdravších na základe objektívnych ukazovateľov z účtovných závierok za uplynulý rok. Tie sú totiž najlepším vodidlom pri identifikovaní zdravej a dobre fungujúcej spoločnosti.

Rozhoduje sa pritom v štyroch kategóriách – podniky s obratom od 2 do 10 mil. eur a s obratom 10 až 50 mil. eur, osobitne vo výrobnej aj v obchodnej oblasti. "Veríme, že práve z tohto rebríčka sa stane ocenenie, ktoré si budú firmy zarámované vešať na stenu. Lebo bude garantom zdravého a poctivého biznisu," vysvetľuje Marcela Šimková, šéfredaktorka Hospodárskych novín.

Zeppelin-sk-budova-1-X.jpg

 Centrála spoločnosti Zeppelin SK v Banskej Bystrici


 

Spoločnosť Zeppelin SK, s.r.o., je súčasťou nemeckého koncernu Zeppelin GmbH. Na slovenskom trhu je viac ako dve desaťročia lídrom v predaji stavebných, zemných a lomových strojov, ako aj energetických systémov. Firma je v SR výhradným zástupcom značiek Caterpillar, Zeppelin, Tracto-Technik, Weber a ďalších. Centrála v Banskej Bystrici a tri strediská v Bratislave, Žiline a Košiciach zabezpečujú komplexný servis a služby požičovne strojov pre celé územie SR.

"Poskytujeme kvalitné služby a produkty a aj naďalej chceme byť partnerom, ktorý svojim zákazníkom pomáha úspešne realizovať projekty. Inovatívne technológie, individuálny prístup a komplexná starostlivosť, to sú základné hodnoty našej spoločnosti. Pracujeme transparentne, sme otvorení názorom klientov a v praxi uplatňujeme kódex správania pre etiku obchodu," hovorí Milan Štrbavý, generálny riaditeľ spoločnosti Zeppelin SK.

Foto: Zeppelin SK

Podobné články