Akciou na biele dvere PRÜM získate parádny dizajnový kúsok

01.10.2020, ABC-bývanie.sk | Interiéry, domácnosť

Vyberáte si dvere do svojho domu alebo bytu? Azda vás zaujme jesenná akciová ponuka nemeckého výrobcu PRÜM. Jeho biele interiérové dvere sú stelesnením nadčasovej elegancie.

Dvere-Prum-6-X.jpgBiela neodmysliteľne patrí k modernému dizajnu. Jej veľkým plusom je navyše to, že ju možno takmer neobmedzene kombinovať. Preto sa aj súčasné moderné interiéry často dolaďujú bielymi dverami.

Kvalitu a komfort však nie je ľahké nájsť na trhu presýtenom rozličnými dodávateľmi. Nemecký výrobca preto ponúka kvalitné a do detailov dotiahnuté kúsky, ktoré napriek svojej jednoduchosti môžu byť dizajnovým skvostom v interiéri. Biele dvere PRÜM sú najžiadanejšie a najobľúbenejšie, preto zľava -15 % na všetky odtiene a povrchové úpravy zaiste poteší každého zákazníka.

Dvere-Prum-1-X.jpg


Trhu jednoznačne kraľuje lak

Populárnym a praktickým povrchom je vysokokvalitný akrylátový lak, ktorý sa vytvrdzuje UV žiarením so zdravotným atestom a nanáša na dvere nástrekom. Trhu jednoznačne kraľuje lak – biela exclusiv (pri dverách PRÜM odtieň RAL 9010 a 9016). Biele lakované dvere majú univerzálne použitie a doplnia takmer každý štýl interiéru.

Dvere-Prum-2-X.jpg

Interiérové dvere PRÜM v bielom laku vynikajú nadčasovou eleganciou a moderným dizajnom. Atraktívne frézovanie v krídle pri bielych lakovaných dverách Royal 2D a Royal 4D zodpovedá dnešným trendom a dáva dverám Royal punc luxusu.

Všetky biele lakované dvere Royal používajú rovnaké dizajnové prvky a v kombinácii s jednoduchými výrezmi dosahujú harmonicky vyvážené spojenie. Prostredníctvom jemného frézovania po šírke alebo dĺžke dverného krídla vzniká individuálny a jedinečný štýl.

Dvere-Prum-3-X.jpg


Šetrné voči prírode

Takmer výhradné použitie laku bez rozpúšťadiel je pre dvere PRÜM bežné. Všetky sú testované na škodlivé látky s ekocertifikátom. Ide o jedného z prvých výrobcov dverí, ktorého produkty majú osvedčenie vplyvu na životné prostredie. Dvere PRÜM sú PEFC a FSC certifikované a zodpovedne tak pomáhajú lesnému hospodárstvu. Minimálny vplyv na životné prostredie má aj použitie vysokokvalitných akrylátových lakov šetrných k prírode.

Dvere-Prum-4-X.jpg

Akcia -15 % zľava sa vzťahuje na:

  • CPL biele odtiene (Biely lak, Biela 9016, Jaseň biely, Touch dub biely, Touch White, Karo White),
  • Lakované biele odtiene (Biela exklusív 9010 a Biela exklusív 9016).

Akcia je predĺžená do 31. októbra 2020. Ak máte novostavbu alebo pripravujete rekonštrukciu, akcia sa vám započíta do objednávky dverí PRÜM z nemeckej produkcie. S výberom vám poradia, stavebné otvory firma premeria a dvere odborne namontuje. Viac informacií nájdete na www.dvereprum.sk.

Foto: PRÜM

Podobné články