Ako kupovať nábytok jednoduchšie? Využite katalóg, kde máte všetko

30.07.2020, ABC-bývanie.sk | Interiéry, domácnosť

Kupovanie nábytku môže byť niekedy náročné. Existujú desiatky obchodov, ktoré majú v ponuke zaujímavé kúsky. Mnohé z týchto výrobkov by sa vám do domácnosti možno aj hodili, no je tu problém.

Háčik je v tom, že spoznať všetko, čo je na výber, môžete len tak, že budete prechádzať z jedného obchodu do druhého a jednotlivé ponuky budete trpezlivo študovať. Alebo stavíte na katalóg Nášdomov.sk a pozriete si množstvo výrobkov od mnohých značiek a spoločností na jednom mieste.

75b-shutterstock_637114588-1-X.jpg


Čo je katalóg Nášdomov.sk?

Ak ste podľa tohto katalógu ešte nekupovali, predstavíme vám ho. Ide o skvelého pomocníka, ktorý vám pomôže pri každom nákupe nábytku.

Nájdete v ňom tisícky výrobkov z každej kategórie. Okrem hlavných kusov nábytku do kuchyne, kúpeľne či obývačky sú tu aj doplnky, vybavenie do záhrady, textil do domácnosti a dokonca kategória varenia a stolovania.

Katalóg je prehľadný aj napriek tomu, že v ňom nájdete tisícky výrobkov. Je prehľadne rozdelený na jednotlivé kategórie, pomocou ktorých si produkty filtrujete. V katalógu si viete zobraziť napríklad len výrobky od určitej značky, vo vami vybranej farbe alebo v určitej cenovej kategórii.

Pri výbere produktov si môžete zmeniť i počet výrobkov na jednej stránke alebo ich zobrazenie. Prípadne si upravíte zoradenie od najnovších alebo najobľúbenejších. To znamená, že katalóg si nastavujete presne podľa seba a tak, aby sa vám v ňom čo najlepšie orientovalo.

Katalóg Nášdomov.sk je jednoducho pomocníkom, ktorý vám pomôže pri každom nakupovaní. Je jednoduchý a to svoje si v ňom nájde úplne každý.


Čo všetko nájdete v katalógu?

Katalóg Nášdomov.sk obsahuje vskutku tisícky výrobkov: znamená to, že je v ňom úplne všetko, čo hľadáte do domácností, od stoviek známych aj menej známych značiek.
Jednotlivé kategórie sú rozdelené veľmi podrobne. Je to z dôvodu veľkého množstva položiek. Čím podrobnejšie sú kategórie, tým jednoduchšie sa dopracujete k svojmu vysnívanému kúsku.

Samozrejmosťou sú také kategórie ako napríklad nábytok alebo doplnky. Nechýbajú však ani produkty z kategórie osvetlenia, farieb či dokonca elektrických spotrebičov.


Ako katalóg používať?

Používanie katalógu Nášdomov.sk je jednoduché a rýchle. Stačí si vybrať položku, ktorá vás zaujala, a prejsť na ňu kurzorom. Pri každom výrobku sa zobrazí niekoľko možností. Kliknete na srdiečko a produkt si vložíte do wishlistu.

Takto naň nezabudnete a nestane sa, že by ste ho neskôr dlho hľadali. Ak sa rozhodujete medzi dvoma podobnými kúskami, môžete si ich lepšie pri sebe vo wishliste pozrieť.

Druhou možnosťou je lupa. Keď na ňu kliknete, otvorí sa vám tzv. quick view. Výrobok máte zväčšený a lepšie ho vidíte.

A napokon je tu možnosť Zobraziť za najlepšiu cenu. Keď na ňu kliknete, objaví sa e-shop, kde si produkt môžete kúpiť. Je to veľmi jednoduché a rýchle. Katalóg vám zostane stále otvorený a na novej karte je výrobok, o ktorý máte záujem.


Uľahčite si nakupovanie

Nakupovanie pomocou katalógu je jednoduché a rýchle. Ak si ho chcete uľahčiť aj vy, rozhodne ho navštívte. Nájdete v ňom výrobky z obľúbených internetových obchodov, nechýbajú ani príjemné ceny a novinky.

Kupovanie na internete môže byť niekedy zdĺhavé. Kým nájdete ten najlepší výrobok, musíte prejsť viacero webstránok. Namiesto toho, aby ste chodili z miesta na miesto, vyskúšajte katalóg Nášdomov.sk. Na jednom mieste tu nájdete množstvo výrobkov, ktoré vás okamžite zaujmú. Nezabúdajte, že tie, ktoré sa vám zapáčili, si môžete uložiť do zoznamu prianí a popremýšľať nad ich kúpou.

Foto: Shutterstock

Podobné články