Na výstavisku Incheba Expo sa uskutoční veľtrh Moddom 2023

17.10.2023, Martina Macková | Interiéry, domácnosť

V bratislavskej Inchebe sa otvoria brány 27. ročníka veľtrhu nábytku Moddom. Je to ideálna možnosť porovnať ponuku viacerých výrobcov a predajcov a využiť výhodné zľavy.

V stredu 18. októbra sa v priestoroch výstaviska Incheba Expo Bratislava začína veľtrh Moddom 2023, ktorý bude patriť nábytku a dizajnovým doplnkom pre dotvorenie bývania. Počas piatich dní – až do nedele 22. októbra t.r., sa návštevníkom predstaví bezmála sto vystavovateľov: domácich aj zahraničných výrobcov a predajcov nábytku a doplnkov pre zariadenie interiéru, ale aj vonkajších priestorov, ako sú terasy či zimné záhrady. V období poznačenom zvyšovaním cien sú príjemným bonusom zľavy, ktoré viacerí vystavovatelia ponúkajú len pri príležitosti veľtrhu.

Moddom-2023-Incheba-1-X.jpg


Výber pre dobrý spánok

Ľahnúť si po dlhom a vyčerpávajúcom dni do postele a zregenerovať sa osviežujúcim spánkom je na nezaplatenie. Na veľtrhu Moddom nebude chýbať široké zastúpenie lôžok a matracov, vďaka ktorým bude spánok ešte príjemnejší (Matracentrum, Westieri, Meditec).

V ponuke je napríklad matrac s penou s obsahom esenciálneho levanduľového oleja či s rovnako liečivou kamilkou. V poslednom čase sú moderné čalúnené kúsky, ktoré interiéru dodávajú nádych hotelového luxusu a zároveň pridávajú na útulnosti.


Dizajnové stoly pre výnimočný interiér

Jedálenský stôl sa považuje za jeden z najdôležitejších kusov nábytku v domácnosti. Na Moddome si návštevníci budú môcť vybrať nielen jednoduchšie a praktické stoly, ale aj tie dizajnové a luxusné. Slovenská značka Bamyca vystaví pozoruhodné kúsky s nádychom umenia vďaka atypickým kovovým konštrukciám s výrezmi. Stoly majú vo svojom sortimente zastúpené aj ďalší vystavovatelia.

Moddom-2023-Incheba-2-X.jpg

 Stôl Maesty (Bamyca)


 

Sedacie súpravy do každého priestoru

Nájsť tú správnu sedaciu súpravu je niekedy poriadna fuška. Interiéry majú svoje parametre, do ktorých sa treba sa vtesnať a zároveň dosiahnuť, aby sedačka ladila so zvyšným nábytkom. Vďaka ponuke na veľtrhu si každý bude môcť navoliť rozmery, farby a poťahy, aké mu vyhovujú – či už potrebuje sedačku do garsónky alebo veľkého rodinného domu.

Luxusné kožené sedacie súpravy a relaxačné kreslá ponúknu Bytcentrum, Bianca či Sofa Partners. Slovenská rodinná firma Daško Nábytok ponúka nielen sedačky, ale aj výber ďalších kúskov do interiéru. Exkluzívny taliansky nábytok vrátane sedacích súprav ukáže značka Saporini. Sedacie súpravy však návštevníci objavia aj v ponuke značiek JV Pohoda či Asharia.


Keď sa fantázii medze nekladú

Kvalitný nábytok a bytové doplnky vyrobené ručne v Indii v limitovanom množstve (Global Interio), z drevín ako palisander, americký dub či teak (Asharia), vlnené koberce (Rugpoint), nádherné krištáľové lustre (Glass LPS), alebo závesy z výnimočných látok, ktoré navyše môžu byť aj nehorľavé či antibakteriálne (Window Fashion, Markizeta Home) – na veľtrhu môžu návštevníci popustiť uzdu svojej fantázii, alebo sa poradiť s odborníkmi, ktoré riešenie je pre nich a ich bývanie to najvhodnejšie. Skvelou možnosťou, ako dodať interiéru štýl, sú doplnky z dielne svetových dizajnérov ako Uto Balmoral, Stefano Giovannoni, Marcantonio a ďalších.

Moddom-2023-Incheba-3-X.jpg

 Svietidlo Sherwood (Marcantonio)


 

Teplo domova a zimné záhrady

Moddom ponúkne aj vybavenie a technológie pre zariadenie terás, lodžií a zimných záhrad. Nábytok z teaku, ratanu či suaru prináša napríklad vystavovateľ Fa Kopa. Pergoly, tienenie alebo presklené systémy pre zimné záhrady ukáže Sun System.

Pod značkou Tepelko návštevníci na veľtrhu nájdu ponuku tepelných čerpadiel a riešení pre energetickú pohodu. Doslova o teplo domova sa postarajú krby a krbové systémy od spoločnosti Deltako. Biokamin má v ponuke biokrby, parné krby, LED elektrické krby či plynové ohniská.

Súčasťou podujatia v Inchebe bude už tradične aj výstava výtvarného umenia Art. V poradí 27. medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov a interiérového dizajnu Moddom bude pre návštevníkov otvorený v stredu až sobotu od 10:00 h do 18:00 h, v nedeľu od 10:00 h do 17:00 h.

Foto: Incheba Expo Bratislava

Podobné články