Nechcete meniť obľúbenú sedačku? Vyskúšajte napínacie poťahy

17.06.2021, Mirka Slováková | Interiéry, domácnosť

Vhodné dekorácie robia z domu domov. Ak ich máme príliš dlho, začnú nás nudiť a cítime potrebu zmeny. Tá nemusí vždy predstavovať iba kompletné prerábanie a renováciu. Jednoduché, rýchle a pekné výsledky si za pár minút vyčaríte aj sami.

Elastické poťahy na sedačku budú meniť vašu obývačku tak, ako sa vám bude meniť nálada. Staré fľaky zamaskujete a nové už nebudú mať šancu, lebo ľahko zmiznú v práčke, odkiaľ budú sviežo utekať naspäť do elastickej polohy na vašu sedačku.

Sedacky-potahy-1-X.jpg

Tá môže vyzerať každú chvíľu ako nová a nik už neuvidí drobné nedostatky. Prvý, kto sa na ňu po vás vrhne, bude váš štvornohý miláčik, lebo ten vie, kde je v dome najpríjemnejšie. Napínací poťah vdýchne vašej opotrebovanej sedačke nový život, nový vzhľad a pocit nového priestoru.

Sedacky-potahy-6-X.jpg


Premena za pár minút

Vďaka sofistikovanému strihu a elastickému materiálu vykonáte celú premenu doslova za pár minút. Elastické poťahy sú značne roztiahnuteľné do šírky aj výšky a celú sedačku dokonale obopnú ako "druhá koža". Sedačka si tak zachová svoj pôvodný tvar a úžitkové vlastnosti, ale vďaka napínaciemu poťahu bude vyzerať ako nová. Tieto poťahy nestoja veľa a sú aj ekologicky úsporným variantom, ak túžite po zmene obývačky.

Sedacky-potahy-3-X.jpg

Určite poznáte, ak si raz niekto zvykne na kus nábytku, ktorý roky dobre slúži, a jediná chybička krásy je to, že časté používanie je zjavné na opierkach či iných častiach kresla, nikto ho nepresvedčí o kúpe nového. Poznáme to všetci, čo chceme urobiť radosť povedzme rodičom a počúvame, že to je ešte dobré. Že nebudú nič meniť a obľúbený nábytok rozhodne nebudú vyhadzovať či nahrádzať novým.

Sedacky-potahy-4-X.jpg


V novom kabáte

Našťastie už nie potrebné vzdať sa takéhoto kúska, za veľmi priaznivú cenu môžete svojich rodičov potešiť tým, že im sedačku či kreslo oblečiete do nového "kabáta". Materiál, z ktorého je poťah vyrobený, je elastický a prispôsobí sa mnohým tvarom sedačiek či kresiel. Jednoducho sadne ako uliaty.

Radosť bude dvojnásobná, keďže doma zostane obľúbená sedačka, ale bude vyzerať ako nová. Ak k tomu ešte pridáme benefit absolútnej čistoty garantovanej jednoduchou starostlivosťou, bude to dokonalé. Poťahy na sedačky v rozmanitých vzoroch, farbách a materiáloch sú TU.

Sedacky-potahy-5-X.jpg

K aktuálnemu ročnému obdobiu sa hodia svieže farby a svieža vôňa, preto pokojne môžete farbu prispôsobovať farbe kvetov vo váze, nálade, s ktorou sa ráno zobudíte, alebo príležitosti, ktorú chcete osláviť s rodinou. Dokonca aj rodinné oslavy budú pokojnejšie, lebo nikto nebude musieť dávať pozor na vaše ratolesti, aby na sedačke nenechali stopy po čokoláde alebo nefalšovaný autogram.

Napínacie poťahy sú vkusné a kvalitné, pričom poskytujú ešte jeden nezanedbateľný benefit. V čase, keď je už takmer v každej rodine alergik, najmä mamičky privítajú možnosť voľby zdravotne bezpečného riešenia povrchu sedacieho nábytku. Pravidelnou údržbou ich dokážu zbaviť alergénov a zaručiť tak deťom príjemné miesto na hry či potešenie pri sledovaní obľúbených rozprávok.

Sedacky-potahy-2-X.jpg

Foto: Dedoma

Podobné články