Zariaďte si bývanie podľa svojich predstáv a ešte aj ušetrite

24.09.2019, ABC-bývanie.sk | Interiéry, domácnosť

Sú veci, o ktorých nemôžeme rozhodovať alebo nerozhodujeme sami. Napríklad v práci. Ale sú aj také chvíle v našom živote, keď rozhodnúť môžeme, a tie by sme si mali naplno vychutnať.

Jednou takouto vecou je aj zariaďovanie bývania a domácnosti. Hovorí sa, že ako si ustelieme, tak budeme aj spať. Platí to aj v prípade, keď si zariaďujeme vlastné bývanie a vyberáme do svojho domu či bytu vhodný nábytok a doplnky. Či už vlastníme novostavbu alebo rekonštruujeme pôvodné bývanie, k tomu patrí aj kúpa nového nábytku. Bez neho by sme určite fungovať nedokázali.

Nabytok-1-X.jpg


Kvalitný, štýlový a podľa našich predstáv

Kúpa nábytku do jednotlivých miestností nebýva lacnou záležitosťou, najmä ak zariaďujeme tzv. holobyt. Kuchyňa potrebuje kuchynskú linku, stôl, stoličky a určite nejaké skrinky na odkladanie potravín, obývačka zas obývaciu stenu, sedačku a konferenčný stolík. Do spálne treba manželskú posteľ i nočné stolíky, ani predsieň nemôže zostať bez nábytku a ak máme malé deti, potrebujú zariadenie do detskej izby.

Zoznam je naozaj bohatý. To však neznamená, že musíme nevyhnutne minúť veľa peňazí. Treba si vyberať dôsledne a najmä s rozumom. Na pomoc nám v takejto chvíli prichádzajú rozličné akcie, výpredaje obchodov s nábytkom aj formou letákov. Napríklad môžeme vziať do rúk Möebelix leták, v ktorom nájdeme ponuku rozmanitého nábytku za akciové ceny a rozhodne ušetríme celkom peknú kôpku eur.


Ponuka nábytku online

Je veľa e-shopov, ktoré ponúkajú kvalitný a dizajnový nábytok prostredníctvom svojich webových stránok. Okrem toho je možné na internete prelistovať si ponúkaný tovar formou letáku a z pohodlia domova si vybrať nábytok, ktorý nám najviac bude vyhovovať.

Za pozornosť stojí napríklad Merkury Market leták, ktorý ponúka nábytok a zariadenie do domácnosti za skvelé ceny. Okrem toho, že si v pokoji môžete premyslieť, pre ktorý druh nábytku sa rozhodnete, ešte aj ušetríte na cene a zariadenie domu či bytu vás vyjde pomerne lacno v porovnaní s kúpou nábytku v kamennom obchode.

Foto: Shutterstock

Podobné články