Jesenná akcia Veluxu s dotáciou na strešné okná práve vrcholí

08.09.2020, Petra Liptajová | Materiály, technológie, konštrukcie

Víria vám hlavou myšlienky na presvetlenie podkrovných priestorov v dome, uvažujete o novom strešnom okne alebo o výmene toho dosluhujúceho? Na kúpu strešných okien Velux teraz možno od firmy získať dotáciu.

Stačí sa do konca septembra zaregistrovať na stránke viacsvetla.sk, kde je aj návod, ako na to. "Dotácie je odstupňovaná, od 40 eur za nákup manuálne otváraného okna Velux, 80 eur za diaľkovo ovládané okno Velux Integra až po zostavu inteligentného okna s balíčkom Velux Active s celkovou úsporou až 100 eur," vysvetľuje Ivo Pavlík, produktový manažér spoločnosti Velux. Celková ušetrená suma potom bude násobkom počtu kúpených okien.

Velux-akcia-1-X.jpg

Velux-akcia-2-X.jpg

 Miestnosť s oknami Velux po výmene (hore) a v pôvodnom stave (dole)


 

"Dotáciu môžete čerpať aj v prípade, že už strešné okno Velux máte a nepotrebujete ho vymeniť za nové, len ho pre väčšie pohodlie chcete premeniť na diaľkovo riadené. V tom prípade možno pri oknách novej generácie vyrábanej od roku 2013 počítať s dotáciou 40 eur na kúpu dodatočného motora, či už na elektrické alebo solárne napájanie. Ďalších 20 eur dostanete späť za nákup inteligentného automatického ovládania strešných okien, svetlíkov a roliet Velux Active," pokračuje I. Pavlík.

Velux-akcia-3-X.jpg

Velux-akcia-4-X.jpg

 Miestnosť s oknami Velux po výmene (hore) a v pôvodnom stave (dole)


 

Vrcholom ponuky je dnes inteligentný systém Velux Active with Netatmo. Zdravé vnútorné prostredie – teda optimálnu teplotu, vlhkosť a obsah CO₂ – v interiéri strážia senzory. Na základe nameraných hodnôt a online predpovede počasia inteligentný systém sám rozhoduje, kedy je potrebné vyvetrať a kedy sa okná, naopak, majú zatvoriť, pretože sa blíži povedzme búrka.

Velux-akcia-5-X.jpg

Foto: Velux

Podobné články