Leto v tieni: Velux vám pri kúpe vonkajšej rolety vráti 80 eur

04.06.2020, Petra Liptajová | Materiály, technológie, konštrukcie

Skoncujte s horúčavou raz a navždy. Navyše k tomu získjte 80 eur. Stačí, ak si do 18. júla 2020 kúpite solárne poháňanú vonkajšiu roletu Velux. Myslite na to, že horúce dni sa blížia.

Vonkajšie rolety sú ideálnym riešením pre každé ročné obdobie. V lete ochránia interiér pred príliš vysokou teplotou vďaka tomu, že zachytia do 97 percent slnečných lúčov. Teplotu v domácnosti dokážu znížiť až o 7 °C. V prípade potreby zablokujú všetko denné svetlo, a tak si nerušený spánok vychutnáte aj počas dňa.

Velux-roleta-vonkajsia-1-X.jpg

V zime zasa vonkajšia roleta pomáha zabrániť tepelným únikom a znižuje náklady na vykurovanie. Nehovoriac o tlmení hluku z dažďa či dokonca krupobitia, ktorý vás už zaručene neprebudí. Vďaka bezúdržbovej hliníkovej konštrukcii s dlhou životnosťou roleta odoláva aj tým najnáročnejším poveternostným podmienkam a okná ochráni aj pred vlámaním či poškodením.


Pohodlné ovládanie na diaľku

K tepelnému komfortu v interiéri patrí aj jeho pohodlné nastavenie. Prečo sa teda potiť už pri zaťahovaní tienenia, ktoré môže byť na ťažko dostupnom mieste? Vyberte si vonkajšiu roletu Velux s diaľkovým ovládaním v dvoch variantoch.

Ak sa k oknu dá priviesť kábel, môžete si zvoliť elektrické ovládanie napájané zo siete. V prípade, že ste na elektrické ovládanie nemysleli v predstihu a ani dodatočne nechcete ťahať k oknu kábel, môžete sa zaobísť aj bez neho a využiť elektricky ovládané tienenie na solárny pohon. V druhom prípade batériu motora pravidelne dobíja fotovoltický napájací článok rolety, ktorá funguje na báze denného svetla, úplne spoľahlivo a bez ohľadu na počasie.

Velux-roleta-vonkajsia-4-X.jpg

Najväčší komfort však ponúka inteligentný systém Velux Active, ktorý ovláda strešné okná a tienenie automaticky. Pomocou senzorov a mobilnej aplikácie sa o zdravé vnútorné prostredie v domácnosti postará bez toho, aby ste na to museli myslieť.

V horúcich dňoch tak zatieni okná v predstihu a pred blížiacou sa búrkou všetky okná pozatvára skôr, ako by došlo k nehode. Elektricky alebo solárne poháňané strešné okná či tieniace doplnky Velux možno na inteligentný systém Velux Active napojiť aj dodatočne.

Velux-roleta-vonkajsia-2-X.jpg


Teraz 80 eur späť

V termíne od 18. mája do 18. júla 2020 môžete pri kúpe solárne poháňanej vonkajšej rolety Velux SSL získať späť 80 eur. Na vrátenie peňazí stačí nahrať faktúru za nákup na adrese velux.sk/letovtieni. Neváhajte osloviť zákaznícke centrum Velux, ktoré vás nielenže spojí s kvalitnou montážnickou firmou, ale pomôže aj s výberom toho správneho tieniaceho doplnku pre vaše strešné okno.

Foto: Velux

Podobné články