Ste hrdí na svoju strechu? Prihláste ju do súťaže a vyhrajte 1 000 eur

08.02.2023, Silvia Bíňovská | Materiály, technológie, konštrukcie

Aj tento rok môžu majitelia šikmých striech s pálenou krytinou Tondach zabojovať o tisíc eur. Stačí prihlásiť svoju strechu do súťaže Moja strecha je krajšia ako tvoja do 31. marca 2023.

"Popularita súťaže rastie každý rok, čo dokazuje aj zvyšujúci sa počet prihlásených ľudí. V minulom ročníku sme víťazov vyberali spomedzi 97 striech. Veríme, že v tomto úspešnom trende budeme pokračovať aj v tomto roku a už teraz sa tešíme na ďalšie inšpiratívne strechy od našich zákazníkov," hovorí Judit Šipekiová, marketingová manažérka spoločnosti Wienerberger.

Sutaz-Tondach-3-X.jpg


Inšpirujte svojou strechou ostatných

Súťaž Moja strecha je krajšia ako tvoja každoročne organizuje firma Wienerberger, zapojiť sa do nej môžu majitelia šikmých striech s pálenou škridlou Tondach. Na rozdiel od predošlých ročníkov, keď sa do súťaže mohli zaregistrovať aj profesionálni pokrývači, je tento ročník určený len pre koncových zákazníkov.

Súťažiaci môžu strechy prihlásiť do dvoch kategórií – Novostavby a Rekonštrukcie. Podmienkou je, aby nehnuteľnosť ležala na území Slovenska a strecha bola zhotovená od 1. januára 2019 do 31. marca 2023.

Sutaz-Tondach-1-X.jpg


Zaujímavé finančné odmeny

Do súťaže sa dá prihlásiť sa na stránke najkrajsiastrecha.sk do 31. marca t.r., k registrácii priložiť aspoň tri fotografie nehnuteľnosti. Fotografie by mali obsahovať záber na dom ako celok, snímku strechy a na konkrétny detail strechy. V registrácií treba uviesť aj použitý model keramickej krytiny Tondach. O víťazoch rozhodne žrebovanie, pričom traja šťastlivci z každej kategórie získajú finančné odmeny v hodnote 1 000, 500 a 300 eur. Mená víťazov sa verejnosť dozvie v apríli 2023.

Sutaz-Tondach-5-X.jpg


Pálená škridla na všestranné použitie

Keramická krytina Tondach predstavuje rozsiahlu škálu možností pre modernú, funkčnú a najmä kvalitnú strechu. Univerzálne škridly pre strechy s nízkym sklonom, moderné škridly s rovnými líniami či s výraznou vlnou typickou pre Stredomorie, škridly s rozmanitými povrchovými úpravami sú určené pre novostavby aj rekonštruované objekty.

Sutaz-Tondach-2-X.jpg

Pálené škridly Tondach sú prírodným výrobkom bez chemických prísad a ochránia dom pred rozličnými neduhmi počasia. Sú odolné aj voči ohňu, mrazu i UV žiareniu. Vypaľovanie pri vysokých teplotách garantuje farebnú stálosť a vysokú mechanickú pevnosť. Vďaka kvalitným prírodným materiálom, pigmentom a precíznemu spracovaniu má krytina životnosť viac ako 100 rokov. Na pálené škridly Tondach dáva výrobca záruku až 33 rokov.

Sutaz-Tondach-4-X.jpg

Foto: Wienerberger

Podobné články