Immofinanz otvoril nové nákupné centrum Vivo! v poľskom Krosne

10.10.2017, Adriana Blahová | Správy z firiem

Rakúska spoločnosť Immofinanz otvorila nové obchodné centrum Vivo! v poľskom meste Krosno. Je to len 35 kilometrov od hranice so Slovenskom, v nákupnom stredisku s plochou vyše 21-tisíc m² je zhruba 70 obchodov.

Vivo! v Krosne nie je len o nakupovaní, ale aj o zábave. Až 30 zo všetkých nájomníkov nákupného centra svoju ponuku do tohto mesta prináša prvýkrát. Ich obchody zaberajú viac ako 11-tis. m², čo je vyše polovice dostupnej plochy strediska.

Immofinanz-Vivo-1-X.jpg

Nákupné centrum Vivo! leží na ulici Bieszczadzka 29. Má dobré spojenie s mestom, celým regiónom aj so Slovenskom, a to vďaka sieti verejnej dopravy a blízkosti rýchlostnej cesty č. 19 vedúcej až k hranici. Poľské Krosno je obľúbené a atraktívne pre slovenských návštevníkov, ktorí sem najmä počas víkendov chodievajú na nákupy.

V mixe nájomcov nákupného centra Vivo! sú tieto značky: H&M, Media Markt, Helios, Cropp, House, Reserved, Sinsay, Frac, Pepco, Smyk, Jysk, Cosmedica, Apart, Deichmann, CCC, Grycan, Home&You, Martes Sport, Rossmann, Fenix Chicken, Maxi Moda, Travelplanet, Big Star, 4F, Evenement, Telepizza, Hebe, Q&Q, Kik, Inmedio, Trendy, Tuptuś, Zibi, Sezam, Cross Jeans, Key Expert, Play, Santos, Yes, T-Mobile, Douglas, Keks, Vobis, Alle Beauty, Luppo Puppo (detský kútik), Orange, Vision Express, Kubenz, Swiss, Diverse, Medicine, Ryłko, Sizeer, Quiosque, Świat Książki, Vistula, Wólczanka, Olimp, Like Thai, City Kebab oraz Cyfrowy Polsat Plus, Monnari, Recman, Szachownica, Triumph, Time Trend, Księgarnia Autorska, Fenix, Kantor a La Grotta.

Immofinanz-Vivo-3-X.jpg

Vizualizácia a foto: Immofinanz

Podobné články

 • Súťaž Rodinný dom Velux má za sebou už desať ročníkov

  Velux-sutaz-2-X.jpg

  V jubilejnom, 10. ročníku súťaže Rodinný dom Velux mali študenti stredných odborných škôl so zameraním na staviteľstvo možnosť získať aj výnimočnú cenu za interiér.

 • Tondach Slovensko mení svoje logo a komunikačnú stratégiu

  Tondach-strecha-1-X.jpg

  Tondach Slovensko si vlani pripomenul 20 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Všeobecne známa značka si svoju reputáciu vybudovala kvalitnými škridlami z pálenej hliny, ktoré sa v tomto segmente považujú za absolútnu špičku.

 • Protherm Production v Skalici hľadá nových zamestnancov

  Protherm-ludia-3-X.jpg

  Závod na výrobu kotlov Protherm Production v Skalici hľadá nových zamestnancov. V rámci náboru prijme dve desiatky pracovníkov do výroby. Zároveň sa obzerá po desiatich zamestnancoch pre svoje oddelenie nákupu.

 • Postaviť sa mestám na nohy pomáhali aj dobrovoľníci z PSS

  PSS-Nase-mesto-3-X.jpg

  Prvá stavebná sporiteľňa (PSS) sa zapojila do najznámejšieho dobrovoľníckeho projektu Naše mesto. Tridsať PSS-károv pomáhalo revitalizovať okolie a záhradu Detského domova a Krízového centra v Bratislave, ktoré zastrešuje občianske združenie Brána do života. PSS už dlho patrí medzi spoločensky zodpovedné firmy. Podporuje charitatívne projekty, športové podujatia a aktivity s environmentálnou tematikou.

 • Kde sa zbaviť stavebného odpadu? Nová aplikácia vám to ukáže

  1a-bin-36016_1280-1-X.jpg

  Prvá stavebná sporiteľňa (PSS) podporila vývoj mobilnej aplikácie Green Bin. Tá umožňuje identifikovať najbližšie zberné dvory na odovzdanie stavebného odpadu, elektroodpadu a iných druhov odpadu, ktoré možno recyklovať alebo vyžadujú bezpečnú likvidáciu.

 • Prvá stavebná sporiteľňa sa stala generálnym partnerom NARKS

  Pri-myte-X.jpg

  Prvá stavebná sporiteľňa bude úzko spolupracovať s Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska (NARKS). Stala sa jej generálnym partnerom. Spolupráca bude užitočná pre obe strany.