Hornbach vo svojich predajniach otvára vianočné centrá

20.10.2023, Silvia Jáhnová | Žena, deti, rodina, zdravie

Sviatočné obdobie je tu čo nevidieť, a tak nastal čas postarať sa o výzdobu pre domácnosť a záhradu. Hornbach ako tradične otvára vianočné centrá s ponukou všetkého, čo na Vianoce potrebujete.

Každoročne očakávané vianočné centrá so širokým sortimentom sezónneho tovaru sa v predajniach Hornbachu po celom Slovensku otvárajú už 20. októbra. "Naším cieľom je spríjemniť kupujúcim sviatočné obdobie tak, aby bolo osviežujúce a čo najmenej stresujúce. Či už ste rodina s deťmi alebo chlpatými kamarátmi, pozývame všetkých, aby prišli a preskúmali náš očarujúci svet Vianoc," hovorí Tadeáš Tenkl, odborník na dekorácie v obchodnom reťazci Hornbach.

Vianoce-Hornbach-1-X.jpg

Vianočné centrá Hornbachu sa stali synonymom pravej podstaty sviatočnej atmosféry a pre zákazníkov sú miestom, ktoré ich naplní radosťou a čarom tohto obdobia. Ponúkajú široký sortiment vianočných ozdôb, svetielok, betlehemov, vencov, vianočných dediniek a ďalších výrobkov, ktoré vyhovujú každému štýlu a rozpočtu. Okrem dekorácií nájdu kupujúci v Hornbachu aj ponuku umelých vianočných stromčekov, ktoré budú v polovici novembra doplnené aj o tradičné živé vianočné stromčeky Nordmann Gold.

Vianoce-Hornbach-2-X.jpg

Zákazníci sa zároveň môžu inšpirovať aj najnovšími trendmi vo vianočnej výzdobe. V ponuke nebudú chýbať štýlové ozdoby v módnych farbách alebo doplnky v prírodnom duchu, ktoré podčiarknu čarovný nádych zimného obdobia. Vianočné centrá sú otvorené vo všetkých predajniach Hornbachu na Slovensku: v Bratislave, Nitre, Košiciach aj v Prešove.

Foto: Hornbach

Podobné články