Immofinanz prináša do Bratislavy svoj kancelársky koncept myhive

23.12.2018, Kristína Kohútová | Budovy

Immofinanz, spoločnosť pôsobiaca v oblasti komerčných nehnuteľností, na lokálny trh uvádza svoju medzinárodnú kancelársku značku myhive do dvoch moderných aministratívnych budov v Bratislave.

Kancelárske objekty Polus Towers I a II v Bratislave sa po transformačnom procese stali myhive Polus Towers, čo znamená, že spoločné priestory týchto budov teraz ponúkajú rozsiahlu škálu služieb a infraštruktúru lepšiu ako prv. Cieľom je podporiť spoločenskú interakciu, výrazne zlepšiť skúsenosť nájomcov i návštevníkov a zvýšiť príťažlivosť pracovísk.

Immofinanz-myhive-1-X.jpg

V centre konceptu myhive sú štyri hlavné znaky, z ktorých vychádzajú jeho hlavné výhody: dizajn inšpirovaný hotelovým prostredím, ústretové služby, všestranná infraštruktúra a medzinárodná komunita.

Immofinanz-myhive-2-X.jpg

"Myhive je naša medzinárodná kancelárska značka, pod ktorou sa skrýva priateľská atmosféra, pozorný personál a dizajn inšpirovaný hotelmi, ako aj množstvo služieb a doplnkových zariadení," hovorí Christian Traunfellner, vedúci oddelenia správy aktív vo firme Immofinanz. Myhive Polus Towers sú súčasťou portfólia myhive, ktoré pozostáva z 24 kancelárskych budov myhive v šiestich mestách – vo Viedni, Varšave, v Budapešti, Bukurešti, Prahe a Bratislave. Proces uvedenia kancelárskej značky myhive na trh prebieha aj v Düsseldorfe a Bukurešti.

Immofinanz-myhive-3-X.jpg

Oficiálne uvedenie konceptu na Slovensku súvisí s ukončením modernizácie myhive Polus Towers. Obe budovy sú momentálne vlajkovým projektom myhive. Ich vnútorné spoločné priestory sa úplne zmodernizovali a teraz tu sú nové miesta na posedenie a spoločenské zóny, nové príslušenstvo a služby. Aj exteriéry týchto nehnuteľností budú zmodernizované so zameraním na zeleň a spoločenské priestory.

Immofinanz-myhive-4-X.jpg

Vizualizácie: Immofinanz

Podobné články