Montážne konferencie Rigips 2015 s viacerými novinkami

22.01.2015, Alexandra Rummerová | Odborné akcie, veľtrhy, súťaže

Suchá výstavba a povrchová úprava stien je tradičnou témou montážnych konferencií, ktoré organizuje spoločnosť Rigips. Tohtoročný cyklus sa začne už o pár dní a prinesie viaceré novinky.

Rigips-vyrocie-X.jpgMontážne konferencie sa budú tentoraz niesť v osobitnom duchu, keďže v roku 2015 Rigips oslavuje 20. výročie svojho pôsobenia na Slovensku a materská skupina Saint-Gobain, ktorej je súčasťou, si zasa pripomína 350.výročie svojho vzniku.

Rigips predstaví na Montážnych konferenciách 2015 hneď niekoľko noviniek. Prvou bude Klub Rigips, ktorý združuje všetkých montážnikov s montážnym preukazom a umožňuje im tak čerpať množstvo výhod.

Sadrokartónová doska Activ´Air je ďalšou novinkou, ktorú Rigips prináša na trh. Ide o jedinečnú dosku so špeciálnou technológiou, ktorá dokáže rozkladať nebezpečný formaldehyd v interiéri a "čistiť" tak vzduch až na obdobie počas troch ľudských generácií. Na konferenciách sa účastníci dozvedia podrobnosti o spôsobe jej montáže a ďalšie informácie.

Tento rok budú podujatia oživené aj videovstupmi s pohľadmi architekta, projektanta a investora. Účastníci konferencií sa budú môcť inšpirovať aj praktickými ukážkami montáže systémov Rigips, správnymi postupmi pri tmelení a zistiť, kam je vhodná aká doska.

Registrácia na Montážne konferencie Rigips je bezplatná. Súčasťou akcie je tiež občerstvenie pre každého účastníka a tombola. Viac informácií je TU.

Konferencie sa začínajú o 8:30 h v týchto mestách:

  • Trnava – 27. januára 2015
  • Žilina – 28. januára 2015
  • Košice – 29. januára 2015
  • Zvolen – 30. januára 2015

Foto: Rigips

Podobné články