Posledná šanca využiť akciu Leto v tieni s vonkajšími roletami Velux

08.07.2020, Petra Liptajová | Materiály, technológie, konštrukcie

Júnové slnko v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi šetrilo svoje sily a poskytlo nám viac času pripraviť sa na letné páľavy. Šetriť však stále môžete aj vy, ak si do 18. júla kúpite vonkajšie rolety Velux na solárny pohon.

Prečo sa v podkroví trápiť horúčavou, ak na strešných oknách môžete mať vonkajšie tienenie? Vonkajšie rolety Velux zachytia až 97 percent tepla zo slnečného žiarenia a udržia tak v interiéri príjemnú klímu. Zároveň dokážu úplne zatemniť miestnosť pre nerušený spánok kedykoľvek počas dňa.

Velux-solarny-pohon-2-X.jpg

Vonkajšia roleta vám zaručí dokonalé súkromie a v zime s ňou dokonca ušetríte za kúrenie. Bezúdržbová hliníková konštrukcia s dlhou životnosťou odolá tým najnáročnejším poveternostným podmienkam vrátane letných búrok, zníži hluk dažďa aj krupobitie a pomôže ochrániť váš domov pred vlámaním.

Velux-solarny-pohon-3-X.jpg

Vonkajšiu roletu Velux s diaľkovým ovládaním na solárny pohon si ešte do 18. júla t.r. môžete zaobstarať mimoriadne výhodne. Za každý kúpený kus v rámci akcie Leto v tieni dostanete späť 80 eur. Stačí sa zaregistrovať na stránke velux.sk/letovtieni, kde nájdete všetky informácie. Ľahko ju namontujete aj na staršie okno Velux, pretože k nemu nie je potrebné privádzať elektrinu. Batériu motora pravidelne dobíja fotovoltický napájací článok, ktorý funguje na báze denného svetla, teda nezávisle od intenzity slnečného žiarenia.

Velux-solarny-pohon-1-X.jpg

Solárne napájaná roleta navyše môže tieniť úplne sama podľa aktuálneho počasia. Tento komfort získate vďaka inteligentnému riadiacemu systému Velux Active, ktorý ovláda všetky motorizované výrobky Velux. Súčasťou systému sú senzory, ktoré neustále monitorujú interiérovú teplotu, vlhkosť vzduchu a množstvo CO₂. Na základe vyhodnotenia týchto údajov aj reálneho počasia sa strešné okná so systémom Velux Active automaticky otvárajú, zatvárajú aj zatieňujú.

Foto: Velux

Podobné články