Sherlock uvádza na trh nové modely bezpečnostných dverí

07.07.2020, Lýdia Tkáčová | Materiály, technológie, konštrukcie

Značka Sherlock uvádza na trh nový rad bezpečnostných dverí. Modely Metropol, Citadel, Resist a Firesec vznikajú v rámci európskej kooperácie, finalizujú ich v továrni v Malackách.

Na vývoji a výrobe najnovších bezpečnostných dverí Sherlock sa podieľajú výrobné a vývojové centrá koncernu Assa Abloy, do ktorého značka od roku 2013 patrí, v troch krajinách Európy. Vzhľadom na vysokú citlivosť slovenského a českého trhu na dizajn a kvalitu dverí bude ich finalizácia prebiehať v závode v Malackách.

Dvere-Sherlock-1-X.jpg

"Základ nového výrobku bude zhotovovať na najmodernejšej linke v Európe a s využitím ekologických materiálov. Novovylepšená produktová línia sa zameriava na moderné domácnosti a prináša zákazníkom vysokú kvalitu, na akú sú zvyknutí pri dverách Sherlock," hovorí Zuzana Slezáková, riaditeľka spoločnosti Sherlock Assa Abloy.

Dvere-Sherlock-2-X.jpg   Dvere-Sherlock-3-X.jpg

Bezpečnostné dvere Sherlock má dnes namontovaných vyše 200-tisíc domácností a firiem na Slovensku a v okolitých krajinách. Nové modely bude Assa Abloy popri Slovensku a Českej republike ponúkať aj v Rakúsku a Maďarsku. S ich uvedením je spojená aj nová marketingová stratégia a kampaň značky.

Foto: Sherlock

Podobné články

 • Aká dlažba sa hodí k bazénu aj na terasu k rodinnému domu?

  Bazen-beton-2-X.jpg

  Bazén pri dome je synonymom letnej pohody, osvieženia a pekných chvíľ s rodinou. Tak ako fauna a flóra nemôžu žiť jedna bez druhej rovnako je súčasťou bazéna aj spevnená plocha popri ňom.

 • Posledná šanca využiť akciu Leto v tieni s vonkajšími roletami Velux

  Velux-solarny-pohon-4-X.jpg

  Júnové slnko v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi šetrilo svoje sily a poskytlo nám viac času pripraviť sa na letné páľavy. Šetriť však stále môžete aj vy, ak si do 18. júla kúpite vonkajšie rolety Velux na solárny pohon.

 • Tehly sa dnes už dajú vyrobiť aj tak, že dom netreba viac zatepľovať

  Tehly-Porotherm-2-X.jpg

  Nielen súčasná situácia a kríza nás nútia čoraz častejšie premýšľať, ako v spotrebe energie šetriť. Dobrým riešením môže byť použitie špeciálnych materiálov pri výstavbe domu alebo rekonštrukcii interiéru, čím sa dajú výrazne znížiť účty za energiu.

 • Leier: stavebný materiál pre každú stavbu a na jednom mieste

  Leier-Durisol-2-X.jpg

  Staviate malý rodinný dom alebo ste developer a plánujete veľký developerský projekt? Hľadáte riešenie, pri ktorom budete mať čo najviac materiálov jednej značky? Ak ste odvetili "áno" na obe otázky, práve pre vás je vhodná široká škála produktového portfólia z ponuky spoločnosti Leier Baustoffe.

 • Pri nákupe sa poraďte s odborníkom, vyhnete sa prípadnej reklamácii

  Austria-Beton-Werk-3-X.jpg

  Ľudia často šetria tam, kde by nemali. Na svoju škodu. Príkladom môžu byť prípravy záhrad na leto, do ktorých sa laici púšťajú bezhlavo. Novú záhradnú dlažbu si vyberú bez konzultácie s predajcom a potom sa snažia uložiť si ju svojpomocne. Odborníci len nechápavo krútia hlavou. Tento prístup je najnehospodárnejší.

 • Ako vybrať správne okno, čo musí mať, aké požiadavky má spĺňať?

  Okna-Incon-2-X.jpg

  Okno je neoddeliteľnou súčasťou stavby či už ide o novostavbu, rekonštrukciu, bytový dom alebo administratívnu budovu. Vytvára funkčný a izolačný prvok, zároveň je však aj dôležitým výrazovým prostriedkom architektonického a estetického stvárnenia objektu.