Kika bude už aj v Nitre, prví kupujúci dostanú poukážku na nákup

14.09.2017, Ivana Šureková | Správy z firiem

Kika Nábytok bude mať novú predajňu, otvoria ju v obchodnom komplexe Centro Nitra. Slávnostné otvorenie pobočky s moderátorkou Miriam Šmahel Kalisovou budú sprevádzať špeciálne akcie bohatý program.

V sobotu 16. septembra 2017 o 9:00 h sa v Nitre otvára nová prevádzka rakúskej nábytkárskej spoločnosti Kika. Nejde o samostatnú predajnú jednotku, ale pobočku, ktorá je súčasťou nákupného strediska Centro Nitra. Ide o prvý jednoposchodový obchodný dom Kika na Slovensku spojený s nákupným centrom dlhou presklenou stenou. Predajná plocha novej Kiky je 5-tisíc metrov štvorcových.

Kika-Nitra-1-X.jpg

Pre prvých 200 zákazníkov, ktorí sa zúčastnia na slávnostnom otvorení, je pripravený darček v podobe poukážky na nákup v Kike za 10 eur. Okrem toho bude 16. a 17. septembra prebiehať súťaž Máme radi Kiku o ceny v celkovej hodnote 5-tis. eur, pričom návštevníci budú môcť získať aj kupónové knižky s atraktívnymi zľavami na vybrané tovary. Organizátori akcie nezabudli ani na najmenších, pre deti bude pripravený nafukovací hrad a sprievodné zábavno-náučné aktivity.

"Po niekoľkých rokoch sa znovu približujeme novým zákazníkom. Slovensko je pre spoločnosť Kika Nábytok kľúčovým trhom a Nitru považujeme za jedno z najdôležitejších slovenských miest," hovorí generálny riaditeľ firmy Jakub Střeštík.

Nová predajná pobočka vyjadruje, podobne ako ostatné obchodné domy Kika, hlavnú konkurenčnú výhodu spoločnosti, a to šírku sortimentu, zavádzanie noviniek a predovšetkým jasné udávanie trendov v predaji kvalitného nábytku a bytových doplnkov. Kika Nábytok, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005, prevádzkuje veľké obchodné domy v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici a Poprade. V tomto roku spustila aj internetový obchod na www.kika.sk.

Kika je medzinárodná firma, vznikla v roku 1973. Prevádzkuje viacero obchodných domov v Rakúsku, v strednej a vo východnej Európe. Od jesene 2013 je Kika súčasťou medzinárodnej skupiny Steinhoff, druhého najväčšieho obchodníka s nábytkom na svete, a patrí tak vo svojom odbore k lídrom na trhu. Spoločnosť Steinhoff, pôvodne založená v Nemecku ako rodinný podnik, zahŕňa vlastné obchodné značky, logistiku a výrobu a celosvetovo má vyše 87-tis. pracovníkov.

Foto: Kika Nábytok

Podobné články