Kika Nábytok má od polovice februára nový e-shop aj web

24.02.2017, Ivana Šureková | Správy z firiem

Kika Nábytok Slovenská republika spustila v polovici februára nový webový portál, ktorého súčasťou je aj služba e-commerce. Doručiť tovar kamkoľvek na Slovensku firma dokáže do troch pracovných dní.

Web-Kika-4-X.jpgKika sa tak zaradila medzi retailových predajcov, ktorí umožňujú svojim zákazníkom kupovať aj z pohodlia domova. Klienti majú v e-shope niekoľko variantov dopravy aj platby vrátane možnosti vyzdvihnutia tovaru priamo v predajniach Kika na celom Slovensku.

Nový web slúži milovníkom krásneho bývania aj ako hodnotný zdroj inšpirácie. Momentálne Kika na svojom webe prezentuje 8-tisíc výrobkov, neskôr tu plánuje predstaviť celý sortiment, čo predstavuje zhruba 20-tis. položiek nábytku a bytových doplnkov. Zákazníci si môžu cez e-shop objednať naprostú väčšinu tovaru, niektoré nábytkové zostavy s možnosťou individuálneho plánovania však bude možné kúpiť si naďalej len v predajniach Kika.

"Kika prichádza na trh s novým e-shopom v čase, keď je online nakupovanie bežnou súčasťou našich životov," hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Kika Nábytok Jakub Střeštík. "Z našich prieskumov vieme, že jedným z kľúčových faktorov pre výber predajne je jej dostupnosť. Teraz si teda zákazníci môžu vyberať zo širokej ponuky nábytku a bytových doplnkov zo všetkých kútov Slovenska. Vďaka spoľahlivému servisu sme schopní doručiť tovar kamkoľvek na Slovensku do troch pracovných dní ," dodáva J. Střeštík.

Web-Kika-1-X.jpg

Web-Kika-2-X.jpg

Web-Kika-3-X.jpg

Foto: Kika Nábytok

Podobné články