Kde hľadať kvalitné a spoľahlivé stropné systémy?

26.04.2023, ABC-bývanie.sk | Materiály, technológie, konštrukcie

Plánovanie projektu stavby spočíva aj v správnom výbere stavebného materiálu. Pozrime sa na to, prečo je výber stropných konštrukcií Leier tou ideálnou voľbou pre rodinné domy, ako aj pre výškové budovy s rozličným využitím.

Spoločnosť Leier Baustoffe SK začala s výrobou betónových prefabrikovaných produktov už v roku 2004 a odvtedy svoj sortiment značne rozšírila. Okrem stropných systémov v jej ponuke nájdete aj prefabrikované stenové panely, balkónové dosky či hotové schodiskové ramená. Tieto betónové prvky sa osobitne osvedčili v procese výstavby, kde garantujú šetrenie času aj financií.

Stropny-panel-leier-2-X.jpg


Rýchlosť a efektívnosť na pracovisku

Prefabrikované stropné panely sa vyrábajú presne na mieru podľa požiadaviek a nárokov zákazníka. Tým sa zaručuje, že pri ich dodávke sa chod výstavby ani harmonogram prác nijako nenaruší. Presné a efektívne uloženie panelov pritom výrazne skracuje čas realizácie.

Stropny-panel-leier-1-X.jpg


Úspora finančných prostriedkov

Vďaka hotovým stropným panelom sa znižujú náklady na drahú pracovnú silu, ale aj na zabezpečenie a dopravu pomocných prvkov či ďalších dodatočných prác.

Stropny-panel-leier-3-X.jpg


Výber podľa potreby

Zákazníci majú na výber z viacerých dostupných možností. Či už sú to montované betónové stropy, ktoré slúžia na prenos stálych statických zaťažení; predpäté dutinové panely vhodné na preklenutie priestorov s veľkými svetlými rozponmi alebo filigránové stropné systémy, ktoré v sebe spájajú funkciu nosnej konštrukcie a strateného debnenia.

So stropným systémom Leier je jednoducho radosť stavať. Viac informácií nájdete na www.leier.sk.

 

Kontakt
Leier Baustoffe SK, s.r.o.
Pribylinská 3, 831 04 Bratislava
Tel: 02/44 888 846
www.leier.sk
leier@leier.sk

Foto: Leier Baustoffe SK

Podobné články