Búranie, triedenie, odvoz či balenie? Využite spoľahlivú sťahovaciu službu v Bratislave

06.12.2023, ABC-bývanie.sk | Správy z firiem

Nájsť kvalitné a spoľahlivé sťahovacie služby nie je ani v rámci hlavného mesta SR hračkou. Tobôž ak ide o stavebný odpad alebo iné špecifické záležitosti.

Ak hľadáte cenovo výhodnú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá sa zaoberá službami okolo vypratávania alebo sťahovania priamo v Bratislave, máme pre vás riešenie.

Stahovanie-Bratislava-1-X.jpg


Expresné sťahovanie pracoviska i domácností

Všetci z času na čas potrebujeme vyriešiť aj záležitosti ohľadom sťahovania. Či už ide o firmu, domácnosť, sklad, pivnicu alebo kancelárie, pozerajte sa po skutočných profesionáloch.

Využite sťahovaciu službu v Bratislave Foxway a jej pracovníci vám budú vedieť v tomto smere pomôcť i počas sviatkov či víkendov. Problémy nenastanú ani pri ťažkých bremenách či odvoze starého nábytku. Špecifickou službou v ich portfóliu je nákladné taxi realizujúce expresné sťahovanie kancelárií a firiem efektívne a bezpečne. Veľkou výhodou je využitie uskladnenia a skladovania napríklad nábytku na akýkoľvek čas.

Počuli ste už o hodinovom manželovi? Dnes si ho môžete prenajať aj v hlavnom meste Slovenska. Montáž, skladanie, búranie a iná pomoc v domácnosti na mieru tak už viac neostane na vás.


Zabezpečiť odvoz odpadu v Bratislave nemusí stáť majetok

Problémom býva nájsť aj firmu, ktorá vie zabezpečiť odvoz odpadu v Bratislave. Foxway si poradí s rozsiahlou asanáciou i menším demolačným projektom. Disponuje moderným vybavením a komplexným vozovým parkom.

Medzi najčastejší odpad tohto typu patria zmes betónu, obkladačiek a dlaždíc, kameniva, zeminy, sanity, tehál či kameňa, ale aj vytrhnuté steny. Ušetrite si silu, akú by ste minuli na balenie, triedenie a odvoz stavebného odpadu. Pracovisko tak bude za finančne dostupné ceny bezpečné a čisté.

Konečná cena služieb sa odvíja od veľkosti, hmotnosti alebo množstva vyprataného majetku, čo ju robí mimoriadne prehľadnou. To isté platí aj o cene za prepravu a dopravu, pri ktorej sa kilometre vyrátajú cez GPS. Navyše, v tomto prípade ušetríte na možnom stojnom, ktoré je bezplatné.

Foto: lordn/stock.adobe.com

Podobné články