Zeppelin SK rozširuje svoje servisné stredisko v Žiline

19.05.2016, Monika Macková | Správy z firiem

Spoločnosť Zeppelin SK otvára dnes v Žiline novú prevádzkovú budovu. Pri tejto príležitosti pripravuje Večer otvorených dverí v nezvyčajnom čase a netradičných priestoroch.

Zeppelin SK, líder v predaji stavebných, zemných a lomových strojov, ako aj energetických systémov, má na Slovensku štyri pobočky so servisnými strediskami. Medzi najvyťaženejšie patrí žilinské, keďže v tomto regióne sú už niekoľko rokov sústredené veľké cestné stavby. Aj to bol dôvod pre novú investíciu v areáli pobočky – technický objekt vrátane sociálneho zázemia pre servisných mechanikov.

Oficiálne otvorenie novej budovy v areáli pobočky v Žiline sa uskutoční vo štvrtok 19. mája 2016 počas Večera otvorených dverí. Príchod účastníkov sa očakáva od 18:00 h, prestrihnutie pásky a oficiálna časť je naplánovaná na 19:00 h. Hostia sa oboznámia s novými priestormi, so službami a s možnosťami, ktoré rozšírenie areálu prináša, pripravený je aj zaujímavý spoločenský program.

"Ide o komplexný opravárenský objekt, čo prináša nové štandardy aj pre našu dielenskú činnosť," hovorí Pavol Jaríček, vedúci servisného strediska Žilina. "Naša pobočka expanduje azda najviac zo všetkých, keďže dnes sa tu v nemalej miere investuje do projektov veľkých rozmerov. Preto musíme byť pripravení vykonať akékoľvek typy opráv rýchlo a kvalitne. S ohľadom na to sme už posilnili aj personálne kapacity," dodáva P. Jaríček.

Zeppelin-sk-1-X.jpg

Spoločnosť Zeppelin SK, s.r.o., Banská Bystrica, je súčasťou nemeckého koncernu Zeppelin GmbH a na slovenskom trhu je takmer štvrťstoročie lídrom v predaji veľkých stavebných strojov. Firma je na Slovensku výhradným zástupcom značiek Caterpillar, Zeppelin, Tracto Technik, Weber a ďalších. Centrála v Banskej Bystrici a tri strediská – v Bratislave, Košiciach a Žiline – zabezpečujú predaj, komplexný servis a služby požičovne strojov pre celé územie SR.

Foto: Zeppelin SK

Podobné články