Aké sú výhody porovnávania cien tovaru každodennej aj dlhodobej spotreby?

22.01.2019, ABC-bývanie.sk | Hobby, relax, voľný čas

Listovanie papierovými letákmi sa stáva minulosťou, je ťažkopádne a neprehľadné. Následný odpad navyše zaťažuje domácnosti aj prírodu, pričom jeho likvidáciu platia všetci občania. Podstatne šikovnejšia je alternatíva – internetové porovnávanie cien potravín, drogérie, kozmetiky, oblečenia, nábytku a ďalšieho tovaru na Zlacnene.sk.

Vďaka tomuto serveru máte v počítači aj mobile denne dostupné aktualizované informácie o zľavových akciách naprieč celou Slovenskou republikou. Teda nielen o tých, ktoré "pristanú" vo vašej poštovej schránke. K tomu si urobíte prehľad aj o zľavách na konkrétnych pobočkách jednotlivých predajcov, často odlišných od centrálnych akcií.

shutterstock_192063296-1-X.jpg


Bezplatné funkcie Nákupný zoznam a Strážca zliav

Zásluhou usilovnej práce počítačových robotov okamžite porovnáte výhodnosť ponúk rozličných obchodníkov rovnakého tovaru, hravo si vytvoríte online Nákupný zoznam a nájdete najbližšiu predajňu obchodníka, ktorý má práve v akiovej ponuke vami žiadaný tovar.

Alebo sa vám prostredníctvom prehľadných tematických kategórií zlacneného tovaru okamžite ukáže alternatívny tovar. Medzi najobľúbenejšie kategórie patria mlieko v akcii, káva v akcii, pivo v akcii, maslo v akcii, olej a detské plienky v akcii. Tu sa sústreďuje najväčší záujem návštevníkov webu Zlacnene.sk a ľudia si akcie na tento tovar nechávajú strážiť aj prostredníctvom bezplatnej funkcie Strážca zliav. E-mailom potom dostávajú presne také správy, aké si vyžiadajú.

A žiadne obavy – surfovanie na Zlacnene.sk je intuitívne. Zvládne ho aj počítačový začiatočník. Nejednému seniorovi pomohli vnuci a k papierovým letákom už by sa nevrátil. Veď aktívnym sledovaním najlepších online ponúk z letákov môžete u niektorých položiek ušetriť až 80 percent. Ponuky tovaru v akcii sú bežnou marketingovou praxou mnohých obchodníkov, prečo ich teda nevyužívať častejšie?

Navštívte ešte dnes Zlacnene.sk a urobte tak významný krok tak k domácim úsporám až stoviek eur mesačne, ako aj k ochrane životného prostredia. Pretože zber a likvidácia papierových letákov stoja našu spoločnosť obrovský balík peňazí.

Foto: Shutterstock

Podobné články

 • Nákupné centrá lákajú najmä na zábavu a voľnočasové aktivity

  Nakup-centra-Central-2-X.jpg

  Vo voľnočasovej ponuke nákupných centier v strednej a vo východnej Európe vedú multiplexové kiná a fitnes centrá. Do mixu však pribúdajú aj ďalšie koncepty. Najviac na zábavu dávajú českí spotrebitelia, priemerne 38,23 eura mesačne.

 • Tipy, ako si vybrať vianočný stromček bez stresov a zhonu

  Hornbach-Vianoce-stromcek-3-X.jpg

  Tradičným symbolom Vianoc je živý vianočný stromček. Vytvorí správnu atmosféru a prinesie domov omamnú vôňu prírody. Nechajte sa inšpirovať praktickými tipmi, ako si vybrať vianočný stromček bez stresu a ako ho správne skladovať, aby vám vydržal svieži a zelený až do Vianoc.

 • Chcete sa o sebe dozvedieť viac? Všimnite si trebárs to, ako bývate

  Velux-Seocentrum-2-X.jpg

  Často hodnotíme ľudí a svoje okolie podľa vzhľadu, oblečenia a doplnkov, ktoré sú ich súčasťou. Isteže, výpovedná hodnota týchto vecí sa poprieť nedá, no skúsili ste niekedy odhadnúť charakter človeka na základe interiéru a toho, v akých podmienkach žije a ako vyzerá jeho byt či dom? Môže to byť zaujímavé zistenie.

 • Ako treba správne reklamovať tovar objednaný cez internet

  11c shutterstock-money-104533877-XX.jpg

  Cez internet nakupuje viac ako 90 percent jeho používateľov. Nie každý nákup je však vydarený, niekedy sa k nám dostane poškodený alebo nefunkčný tovar, ktorý z rozličných dôvodov nemôže slúžiť svojmu účelu. Čo robiť?

 • V Bratislave otvoria nové obchodné centrum zamerané na bývanie

  Styla-2-X.jpg

  Tento víkend v Bratislave otvoria obchodné centrum Styla. Za podobným formátom bolo treba zatiaľ ísť do Budapešti alebo Varšavy. Styla ponúkne všetko pre bývanie aj možnosti na firemné či rodinné podujatia. A všetko to odštartujú atraktívni hostia.

 • Chalupa dušu pohladí, ak je originál, nie sklad použitých vecí

  Chalupa-2-X.jpg

  Ujo, vy ste takí bohatí, povedal s obdivom chlapec od susedov. "Prečo si to myslíš, Janko?" zasmial som sa. "Lebo stále čosi vozíte a máte toľko vecí!" dodal. Nuž, detská optika zvykne byť úsmevná.