V Bratislave otvoria nové obchodné centrum zamerané na bývanie

03.03.2017, Natália Petkáčová | Hobby, relax, voľný čas

Tento víkend v Bratislave otvoria obchodné centrum Styla. Za podobným formátom bolo treba zatiaľ ísť do Budapešti alebo Varšavy. Styla ponúkne všetko pre bývanie aj možnosti na firemné či rodinné podujatia. A všetko to odštartujú atraktívni hostia.

Chcete zažiť Daru Rolins naživo? V tom prípade sa vyberte v sobotu 4. marca na bratislavské Zlaté piesky, kde sa otvára obchodné centrum Styla. Ide o projekt špecializovaného strediska, kde na celkovej ploche 24,3-tisíca m² nájdete všetko, čo súvisí s bývaním, od nábytku cez podlahy, doplnky, textil či služby dizajnérov.

Styla-1-X.jpg

V stredisku je dovedna vyše 50 prevádzok. Otvorené budú celoročne, ale iba v sobotu 4. marca tu môžete okrem D. Rolins zažiť aj originálnu bubenícku šou Campana Batucada, tanečníkov z Mirror Family, známych z talentovej šou, či vystúpenie iluzionistu a mága Petra Šestáka. Otvorenie centra bude moderovať rozhlasová dvojica Táňa Šúrová a Lukáš Pinček.

Styla-3-X.jpg

Deti sa počas slávnosti môžu zmeniť na zvieratká či rozprávkové bytosti vďaka maľovaniu na tvár a zabavia sa v tvorivých dielňach. Pripravený bude aj fotokútik pre všetkých a okrem toho si môže každá rodina, partia či skupina vyskúšať svojho tímového ducha v Team up centre na štvrtom poschodí. Je to originálny zábavný park, ideálny na firemnú akciu, teambuilding alebo stretnutie s priateľmi.

Styla-4-X.jpg

Ak teda chcete pohodlne nakupovať a zariadiť si dom či byt od A po Z ai ak potrebujete doplnky, svietidlá, koberce, podlahy, textil a čokoľvek, čo urobí vaše bývanie lepším a príjemnejším, buďte túto sobotu na správnom mieste. Určite zaparkujte na jednom zo 778 parkovacích miest, z ktorých väčšina je krytá, a vychutnáte si nákupy aj zábavu.

Styla-5-X.jpg

Foto: Styla

Podobné články

  • Aké sú výhody porovnávania cien tovaru každodennej aj dlhodobej spotreby?

    shutterstock_192063296-2-X.jpg

    Listovanie papierovými letákmi sa stáva minulosťou, je ťažkopádne a neprehľadné. Následný odpad navyše zaťažuje domácnosti aj prírodu, pričom jeho likvidáciu platia všetci občania. Podstatne šikovnejšia je alternatíva – internetové porovnávanie cien potravín, drogérie, kozmetiky, oblečenia, nábytku a ďalšieho tovaru na Zlacnene.sk.

  • Tipy, ako si vybrať vianočný stromček bez stresov a zhonu

    Hornbach-Vianoce-stromcek-3-X.jpg

    Tradičným symbolom Vianoc je živý vianočný stromček. Vytvorí správnu atmosféru a prinesie domov omamnú vôňu prírody. Nechajte sa inšpirovať praktickými tipmi, ako si vybrať vianočný stromček bez stresu a ako ho správne skladovať, aby vám vydržal svieži a zelený až do Vianoc.

  • Chcete sa o sebe dozvedieť viac? Všimnite si trebárs to, ako bývate

    Velux-Seocentrum-2-X.jpg

    Často hodnotíme ľudí a svoje okolie podľa vzhľadu, oblečenia a doplnkov, ktoré sú ich súčasťou. Isteže, výpovedná hodnota týchto vecí sa poprieť nedá, no skúsili ste niekedy odhadnúť charakter človeka na základe interiéru a toho, v akých podmienkach žije a ako vyzerá jeho byt či dom? Môže to byť zaujímavé zistenie.

  • Ako treba správne reklamovať tovar objednaný cez internet

    11c shutterstock-money-104533877-XX.jpg

    Cez internet nakupuje viac ako 90 percent jeho používateľov. Nie každý nákup je však vydarený, niekedy sa k nám dostane poškodený alebo nefunkčný tovar, ktorý z rozličných dôvodov nemôže slúžiť svojmu účelu. Čo robiť?

  • Chalupa dušu pohladí, ak je originál, nie sklad použitých vecí

    Chalupa-2-X.jpg

    Ujo, vy ste takí bohatí, povedal s obdivom chlapec od susedov. "Prečo si to myslíš, Janko?" zasmial som sa. "Lebo stále čosi vozíte a máte toľko vecí!" dodal. Nuž, detská optika zvykne byť úsmevná.

  • Zdravie sa nám ochotne odvďačí, ak sa oň dobre a pravidelne staráme

    38c-Shutterstock_109336109-2-X.jpg

    Zdravý životný štýl je akiste sen nejedného z nás. Žiť zdravo je dnes moderné, sú toho plné časopisy aj internet. Život je však rýchly a nie vždy sa podarí naskočiť na zdravý štýl na prvýkrát.