Ďalšie dve veže Perly Ružinova v Bratislave majú už štyri podlažia

04.07.2015, Katarína Pekaríková | Reality, nové projekty, novostavby

Výstavba druhej etapy jedného z najväčších rezidenčných bratislavských projektov Perla Ružinova pokračuje podľa plánu. Dobudovanie tejto fázy sa plánuje na koniec roku 2016.

Rubín a Zafír, ďalšie dve veže, ktoré v decembri budúceho roku pribudnú k už stojacim výškovým budovám Platinum a Diamant, sú momentálne vytiahnuté na úroveň štvrtého nadzemného podlažia. Tretia veža – Smaragd, sa začala stavať minulý mesiac. Garáže a obchodné priestory s rozlohou 2-tisíc m² sú v štádiu hrubej stavby.

Perla-Ruzinova-2-X.jpg

Predaj developerských projektov na Slovensku sa zvykne rozbiehať zhruba v čase dokončovania hrubej stavby. V prípade Perly Ružinova je to síce naplánované na koniec tohto roku, do dnešného dňa sa predalo už 42 percent z celkovej ponuky bytov a apartmánov. Vzhľadom na aktuálny stav výstavby možno predaj pokladať za veľmi úspešný.

Z celkového počtu 252 bytov sa zatiaľ predalo 106, najviac dvojizbových. "Predaju pomáha najmä dobre nastavená cena v porovnaní s ostatnou ponukou novostavieb v Bratislave. A to v kombinácii s vyhľadávanou lokalitou, Ružinovom," hovorí Filip Jamriška, hovorca developerskej firmy Perla Ružinova, s.r.o. Obytný komplex sa buduje na ploche medzi ulicami Mierová, Kaštieľska a Gagarinova.

Na každom poschodí z veží v druhej etape projektu sú dvoj- až štvorizbové byty s rozlohou 44 až 109 m². Bytové jednotky majú dennú časť oddelenú od nočnej s hygienickým zázemím a poskytujú dostatok úložných priestorov. Každý byt má vlastný balkón, všetky sú dostupné v rozličných úrovniach štandardu. Po dokončení druhej etapy vznikne pre súčasných a budúcich obyvateľov ďalší vnútroareálový blok s oddychovou zónou so zeleňou.

Perla-Ruzinova-3-X.jpg

Perla-Ruzinova-4-X.jpg

Foto: Perla Ružinova

Podobné články