Ovocné sady v bratislavskej Trnávke ohlásili spustenie výstavby

30.05.2020, Daniel Suchý | Reality, nové projekty, novostavby

Najväčší rezidenčný projekt v bratislavskej Trnávke – Ovocné sady, má stavebné povolenie a začína sa stavať. Developer J&T Real Estate prináša v prvej etape 550 bytov, dokončiť ich majú v roku 2022.

Ovocné sady vyvolali od uvedenia na realitný trh veľký záujem, dokazuje to už takmer 65 percent predaných bytov. Zámerom projektu je ponúknuť kvalitné jedno- až trojizbové byty za dostupnú cenu, jednoduchú architektúru a verejné priestory s výbornými možnosťami na šport a relax.

Ovocne-sady-2-X.jpg

"Koncept Ovocných sadov je vhodne nastavený pre široké spektrum klientov, ktorí uprednostňujú pokojnú štvrť pred ruchom centra mesta. Krivka predaja mala od začiatku vlaňajšieho novembra stúpajúcu tendenciu a po šiestich mesiacoch je dostupná už len niečo vyše tretiny bytov," hovorí výkonný riaditeľ J&T Real Estate Pavel Pelikán.

Ovocne-sady-1-X.jpg

Prvá etapa novej obytnej štvrte s rozlohou 41-tisíc štvorcových metrov do dvoch rokov prepojí atraktívne komunitné bývanie s množstvom príležitostí na trávenie voľného času v blízkom okolí. "Klienti oceňujú aj dobrú dopravnú dostupnosť a efektívne dispozície bytov," poznamenáva Ivan Bratko, vedúci predaja rezidenčných nehnuteľností vo firme J&T Real Estate. Vítaným benefitom je podľa neho pivničná kobka ku každému bytu, za ktorú si klient nemusí priplácať.

Ovocne-sady-3-X.jpg

Najdostupnejšia cena za byt v kvalitnom štandarde vo svojom segmente, dostatočný počet parkovacích miest, verejná materská škola s kapacitou až 80 miest, vlastný park s okrasnými ovocnými stromami, detským ihriskom i komunitným grilom a blízkosť občianskej vybavenosti, to všetko v ďalšom rezidenčnom projekte J&T Real Estate nájdu mladí ľudia aj rodiny s deťmi.

Ovocne-sady-4-X.jpg

Generálnym dodávateľom stavby je združenie stavebných spoločností Strabag Pozemné a inžinierske staviteľstvo, s.r.o. (vedúci člen), a Sytiq, a.s., ktoré plánovali rozbehnúť výstavbu v polovici mája. Projekt Ovocné sady prinesie do rozvojového územia bratislavskej Trnávky celkovo 922 bytov a 102 apartmánov na ploche 81-tis. m².

Ovocne-sady-5-X.jpg

Vizualizácie: J&T Real Estate

Podobné články