V bratislavskom Horskom parku stavajú Rezidenciu Búdková

26.10.2020, Miriam Ballová | Reality, nové projekty, novostavby

V bratislavskej mestskej časti Staré Mesto pribudne do ponuky nový projekt Rezidencia Búdková. Výnimočný je nielen svojou atraktívnou polohou, ale aj detailným a nadčasovým spracovaním.

Rezidencia Búdková sa stavia v Horskom parku, lukratívnej lokalite Bratislavy. Napriek blízkosti centra mesta projekt ponúka dostatok zelene s veľkými možnosťami, ako tráviť voľný čas, čo vo veľkom meste býva naozaj luxus. Privátna obytná zóna s veľkometrážnymi bytmi je navrhnutá pre viacčlenné rodiny. Byty sa vyznačujú vysokým štandardom s dôrazom na nadčasovosť, detaily a použitie kvalitných materiálov.

Rezidencia-Budkova-1-X.jpg

Developer projektu spustil výstavbu tento rok v auguste. Koncept pozostáva z dvoch päťpodlažných bytových domov s 27 bytovými jednotkami. V budovách budú dvoj-, troj- a štvorizbové byty a penthousy s veľkometrážnymi terasami a predzáhradkami. Byty budú v predaji už v októbri.

Ako spresňuje Katarína Melník, obchodná riaditeľka realitnej spoločnosti Lexxus, a.s., ktorá je výhradným predajcom projektu, k novým bytom sa budúci majitelia dostanú v júni 2022, keď, je naplánovaná kolaudácia projektu.

Foto: Lexxus

Podobné články