Hornbach ponúka po povodniach pomoc vo forme 20-perc. zľavy

07.06.2013, Hana Pavlínová | Rekonštrukcia bývania

Spoločnosť Hornbach pomáha pri odstraňovaní škôd po tohtoročnej povodni. Všetkým, ktorým voda zaplavila ich domovy či firmy, ponúka do 30. júna t.r. až 20-percentnú zľavu na celý svoj sortiment.

"V hobbymarketoch Hornbach sme pripravení všetkým našim zákazníkom v tejto ťažkej situácii pomôcť. Vyškolený personál rád každému poradí, ako sa zbaviť následkov veľkej vody, a tiež odporučí náradie, ktoré je v týchto situáciách potrebné," hovorí Helena Ševčíková zo spoločnosti Hornbach a dodáva, že predajne majú v ponuke odčerpávacie pumpy, dezinfekčnú drogériu, gumové čižmy, pláštenky, vysúšače, lopaty a ďalšie potreby.

Dvadsaťpercentné povodňové zľavy bude môcť využiť každý, kto predloží vyplnený formulár s potvrdením mestských úradov alebo magistrátov o tom, že žiadateľ má trvalé bydlisko či sídlo firmy v dome alebo v byte zasiahnutom povodňou. Formulár potrebný na uznanie zľavy nájdu záujemci na webových stránkach www.hornbach.cz/povodne a bude k dispozícii aj vo všetkých hobbymarketoch spoločnosti Hornbach.

"Nejde o žiadnu reklamnú, predajnú či zľavovú akciu. Hornbach stále zostáva verný svojej filozofii trvalo nízkych cien. Mnohých ľudí však po povodni čaká náročná práca, napríklad odpratávanie bahna, sušenie pivníc a obytných častí, dezinfekcia či maľovanie stien. Každému, kto sa náhle ociitol v takejto ťažkej situácii, sa snažíme pomôcť. Práve preto sme sa rozhodli ponúknuť našim zákazníkom túto mimoriadnu povodňovú zľavu a dúfame, že sa už počasie zlepší a ľudia budú môcť začať s opravami svojich domovov," dodáva H. Ševčíková.

Foto: Hornbach

Podobné články