Vianoce sú už na dohľad: Hornbach otvoril svoje vianočné centrá

26.10.2022, Silvia Jáhnová | Žena, deti, rodina, zdravie

Zákazníci sa každý rok tešia na vianočné nákupy v predajniach Hornbachu na celom Slovensku. V snahe dať im dosť času na pokojný nákup otvára firma svoje vianočné centrá dva mesiace pred Vianocami.

Otvorenie vianočných centier v Hornbachu je udalosťou, ktorú každý rok nedočkavo očakávajú tisíce kupujúcich. Príjemnú atmosféru blížiacich sa sviatkov si sem chodia vychutnať celé rodiny. Objavia tu širokú škálu obľúbených dekorácií, akými sú napríklad betlehemy či vianočné dedinky, a bez zhonu sa tak môžu postarať o prípravu na najobľúbenejšie sviatky.

Vianoce-Hornbach-1-X.jpg

Zároveň sa môžu inšpirovať aj najnovšími trendmi vo výzdobe. Možno si tak zaobstarať napríklad štýlové ozdoby v módnych farbách alebo doplnky v prírodnom duchu, ktoré podčiarknu dizajnový nádych vianočnej pohody.

"Každý rok dostávame výbornú spätnú väzbu od zákazníkov, ktorý sa k nám pravidelne chodia kochať a inšpirovať. Niektorí tvrdia, že naše vianočné centrá sú ako balzam na dušu," hovorí Tadeáš Tenkl, odborník na vianočný sortiment obchodného reťazca. Vianočné centrá otvorili všetky predajne Hornbach: v Bratislave, Nitre, Košiciach a Prešove.

Foto: Hornbach

Podobné články