Moderný skladovací systém, akým získate viac miesta a energie

10.11.2020, ABC-bývanie.sk | Správy z firiem

Užívať si komfort a pohodlie znamená obklopiť sa doplnkami a vecami, ktoré potrebujeme viac či menej všetci. Často však pritom zabúdame, že je to aj na úkor priestoru, o ktorý sa nevedomky oberáme. Každý kus v našom byte či dome predsa musí mať svoje miesto. A práve to je vážny problém, ktorému čelí nejedna domácnosť. Máme pre vás riešenie.

Aj v malom byte alebo dome si môžete priestor na bývanie usporiadať tak, aby ste boli maximálne spokojní. Hlavné je nájsť si čas na plánovanie, vytriediť vecí a premyslieť si, ako ich pohodlne uložiť tak, aby vás akomkoľvek obmedzovali. Poďme sa spolu pozrieť, ako nájsť miesto v malom byte, dome či garáži pre všetko, čo máte radi a potrebujete.

Regaly-4-X.jpg


Moderné kovové regály

Vytvoriť si tam, kde trávite väčšinu času, viac úložného miesta bez toho, aby to znížilo váš komfort a zmenilo charakter bývania, nie je vôbec náročné. Nesmiete však podceniť výber vhodného skladovacieho systému.

Klasické skrine a multifunkčné nábytkové zostavy majú niečo do seba a veľmi jednoducho sa postarajú o potrebný komfort a príjemné vizuálne vnímanie okolia. V modernom kovovom systéme regálov budete však mať všetky veci poruke. Okrem toho, čaká vás menej starostí s ich údržbou a starostlivosťou o ne.


Multifunkčný systém pre každý priestor

Moderné regály do vašej predajne sú vhodné, ak potrebujete organizovať trvalé alebo dočasné skladovanie akéhokoľvek tovaru, doplnkov alebo iných, možno aj objemnejších vecí. Výhoda je, že špeciálna konštrukcia umožňuje ich rýchlu montáž a demontáž, pričom sa jednotlivé kompaktné prvky ľahko prepravujú bez použitia špecializovaného zariadenia.

Regaly-1-X.jpg

Tieto praktické regály znesú neuveriteľné zaťaženie. V závislosti od konfigurácie, typu konštrukcie a materiálu to môže byť až do 1 000 kg celkovej hmotnosti na jednu policu. Zároveň sú tieto regálové konštrukcie navrhnuté tak, aby ste si mohli prispôsobiť nielen ich hmotnosť, ale aj veľkosť, výšku a počet políc.

Majster Regál a jeho online konfigurátor umožní, aby organizovanie vašich priestorov a uskladnenie vecí bolo naozaj jednoduché, bezpečné, rýchle, pohodlné a lacné.


Dizajn, ktorý si vás získa

Aby mal človek dobrú náladu a bol v tom, čo robí, aj efektívny, treba dbať nielen na správne, ale aj úhľadné usporiadanie svojho pracoviska alebo iného dôležitého priestoru. Môžete ale pritom prehliadnuť mnohé detaily, čo v konečnom dôsledku ovplyvní vnímanie priestoru, vaše rozpoloženie a vôbec organizáciu ďalších dôležitých vecí.

Regaly-3-X.jpg

S kovovými regálmi do domácnosti, detskej izby alebo garáže vám nič podobné nehrozí. Stačí si zvoliť vhodný model a inštalovať ho do konkrétneho priestoru. Kovové regály sú vybavené silnými skrutkovými či bezskrutkovými spojmi, pričom všetky konštrukčné prvky sú z odolnej ocele s kompozitným povlakom, čo zabraňuje vzniku korózie.

Takéto regály v sklade alebo pivnici dokážu odolávať nielen veľkej hmotnosti, ale aj znečisteniu či vlhkosti. Preto už nečakajte a usporiadajte si priestory s týmito univerzálnymi a kvalitnými kovovými regálmi. Uvidíte, že je to veľmi jednoduché a rýchle.

Foto: majster-regal.sk

Podobné články