Penta Investments prezentovala svoje rezidenčné projekty

19.06.2015, Anna Palfiová | Reality, nové projekty, novostavby

V Záhorských sadoch bolo 11. júna rušnejšie ako obvykle. V novovznikajúcej obytnej zóne sa uskutočnilo stretnutie zástupcov vybraných médií s členmi tímu pre rezidenčné súbory Penty Investments.

V príjemnej a uvoľnenej atmosfére pri špecialitách z grilu sa diskutovalo o aktuálnych rezidenčných projektoch Penty v Bratislave, najmä o obytnej zóne Záhorské sady, Rezidenciách Pri mýte a plánovanej obytnej štvrti Bory Home. Pozornosť patrila aj rezidenčnému komplexu Nová Terasa v Košiciach.

Media-party-Zahorske-sady-1-X.jpg

 Rodinný dom Záhorské sady získal hlavnú cenu súťaže Baumit Fasáda roku 2015 v kategórii Novostavby – Rodinné domy


 

Druhá časť programu sa sústredila priamo na areál Záhorských sadov, kde sa bolo na čo pozerať. Novinári využili možnosť obzrieť si novopostavenú prvú etapu radovej zástavby rodinných domov a tiež rozostavanú druhú etapu radových domov, ktoré vyrastajú pri vstupnej časti uzavretej obytnej zóny. Prehliadku rozľahlého areálu s veľkými pozemkami a kultivovaným prostredím záujemcovia absolvovali zo sedadla komfortného auta – BMW 428i Cabrio, ktoré špeciálne na túto príležitosť požičala spoločnosť BMW Group Slovakia.

Media-party-Zahorske-sady-3-X.jpg

Media-party-Zahorske-sady-4-X.jpg

Foto: Milan Krupčík, Penta Investments

Podobné články