Nová webová stránka PSS: moderná, prehľadná, komplexná

18.10.2016, Radovan Slobodník | Bývanie, ceny, financovanie

Prvá stavebná sporiteľňa má vynovenú webovú stránku. Všetko o financovaní bývania, sporení, úveroch či poistení je teraz pod jednou strechou, v modernom dizajne a s intuitívnym vyhľadávaním.

Účelom redizajnu webovej stránky Prvej stavebnej sporiteľne (PSS) bolo jej sprehľadnenie, jednoduché a zrozumiteľné rozdelenie kategórií, atraktívnosť pre používateľa a najmä prehľadná dostupnosť dôležitých informácií.

PSS-novy-web-2-X.jpg

Základné menu je rozdelené do štyroch hlavných kategórií – sporenie, úvery, poistenie a bytové domy. Rozkliknutie hlavnej kategórie ponúka komplexné informácie týkajúce sa konkrétnej oblasti vrátane kalkulačiek, názorného využitia finančného produktu v praxi, množstva užitočných informácií a reprezentatívnych príkladov. Hlavná stránka poskytuje aj dôležité kontaktné informácie, najmä telefonický kontakt na Centrum telefonických služieb PSS a tiež kontakty na všetkých obchodných zástupcov, ktorí sprostredkúvajú celú ponuku stavebnej sporiteľne.

Nová webová stránka je výrazne proklientsky orientovaná. Ponúka sekciu Moja PSS, ktorá umožňuje klientom mať stály prehľad o svojich vkladoch na zmluve o stavebnom sporení, o ich zhodnocovaní, úrokoch či pripisovaní štátnej prémie. Umožňuje takisto sledovať vývoj úveru od podania žiadosti až po jeho splatenie. Je jednoduchá na prihlásenie sa aj ovládanie.

Súčasťou vynoveného webu PSS je aj novinka v podobe pohyblivej záložky Lišiacke trendy v bývaní. Po kliknutí na ňu sa používateľ dostane do online verzie klientskeho časopisu DOMa. Na webe je tematicky rozdelený podľa sekcií, čo prináša jednoduché a rýchle vyhľadávanie informácií, ktoré čitateľa zaujímajú.

Foto: Prvá stavebná sporiteľňa

Podobné články

 • Päť tipov, ako si home office zorganizovať úsporne a efektívne

  Home-office-2-X.jpg

  Home office je čoraz bežnejšou formou práce – tak prečo ho nevyužiť naplno? Ak ste aj vy medzi tými, ktorí pracujú (alebo by chceli) z domova, určite hľadáte spôsoby, ako zefektívniť svoju produktivitu a ušetriť náklady na vybavenie domácej kancelárie.

 • Aké škody môže u vás doma napáchať zlá elektroinštalácia?

  Poziar-dom-2-X.jpg

  Až štvrtina všetkých poistných udalostí v domácnosti súvisí s elektrinou. Stará, poškodená alebo nárokom odberu nevyhovujúca elektroinštalácia spôsobuje vážne škody na zdraví aj majetku.

 • Ako stanoviť správnu výšku poistnej sumy na dom či byt?

  Dom-byt-poistenie-4-X.jpg

  Okrem toho, že poistenie nehnuteľnosti od nás vyžadujú inštitúcie, ak ju financujeme cez úver, hlavným zmyslom poistenia je dostať sa v prípade škodovej udalosti k takej sume, aká dokáže pokryť náklady na opravu či kúpu novej veci. Preto je v poistení kľúčová výška poistnej sumy.

 • Aké poistné riziká hrozia pri zmene vlastníka nehnuteľnosti?

  Stahovanie-4-X.jpg

  Predaj, kúpa a dedenie nehnuteľnosti sú spojené s viacerými povinnosťami. Okrem štandardných zápisov súvisiacich so stavom energií, zápisom v katastri nehnuteľností či ohlasovacími povinnosťami pre platenie koncesionárskych poplatkov či komunálneho odpadu, niekoľko povinností sa týka aj poisťovne. Pravdaže, v prípade, ak je nehnuteľnosť poistená.

 • Záujem o nové byty v Bratislave klesá najmä pre extrémne ceny

  Dom-6-byvanie-2-X.jpg

  Ponuka nových bytov v Bratislave sa koncom vlaňajška medzikvartálne znížila 2,5-násobne. Na trhu bolo takmer o 5 percent bytov menej ako v roku 2020, ich ponuka klesla zhruba o štvrtinu.

 • Slováci sa obávajú, že náklady na domácnosť im tento rok stúpnu

  13c-Depositphotos_4190010_ventil-2-X.jpg

  Finančné očakávania Slovákov na rok 2022 nie sú príliš optimistické. Ôsmi z desiatich z nich si myslia, že tohtoročné náklady na chod domácnosti im stúpnu. Väčšina ráta s rastom 40-120 eur mesačne.