Prvá stavebná sporiteľňa vyhlásila súťaž o atraktívne ceny

10.08.2016, Radovan Slobodník | Bývanie, ceny, financovanie

Slováci majú stále náramnú chuť na úvery. Prispievajú k tomu najmä výhodné úrokové podmienky. Jednu z najnižších sadzieb na trhu ponúka Prvá stavebná sporiteľňa (PSS), klienti môžu požiadať o úvery s úrokom už od 1,59 percenta ročne.

PSS od začiatku augusta pridáva k svojim úverom bonus navyše: jej klienti majú šancu vyhrať atraktívne ceny vo veľkej súťaži Bývajte s nami lepšie a krajšie. Stavebná sporiteľňa sa pri jej organizovaní spojila s tromi renomovanými partnermi, poprednými výrobcami stavebných materiálov – so spoločnosťami Baumit, Rehau a Knauf Insulation.

11b shutterstock-money-104533877-X.jpg


Sedem žrebovaní, 27 výhier

Súťaž potrvá 12 mesiacov, od 1. augusta 2016 do 31. júla 2017. Zapojiť sa do nej môže každý klient PSS – fyzická osoba, ktorý v tomto termíne požiada Prvú stavebnú sporiteľňu o úver (s výnimkou úveru na zariadenie domácnosti a úveru na refinancovanie).

Každého klienta, ktorý splní podmienky súťaže, zaradí PSS do žrebovania o peňažné a vecné výhry. Aby však klienti nemuseli čakať celý rok, žrebovaní bude sedem. Každé dva mesiace budú vyžrebovaní štyria výhercovia základných výhier, a to: vklad vo výške 350 eur na účet stavebného sporenia (cena PSS) a tri víkendové pobyty v hodnote po 350 eur pre dve osoby v hoteli a termíne podľa vlastného výberu (ceny partnerov súťaže).


Zľava od partnera súťaže

Všetci súťažiaci budú zároveň zaradení do žrebovania o tri hlavné výhry 10. augusta 2017. Traja výhercovia získajú zľavu až do výšky 3-tisíc eur na nákup stavebných materiálov od partnerov súťaže. A navyše, každý klient zapojený do súťaže získava zľavu 50 percent na tepelnoizolačný materiál na obvodové steny a šikmé strechy od spoločnosti Knauf Insulation.

Foto: Shutterstock

Podobné články

 • Päť tipov, ako si home office zorganizovať úsporne a efektívne

  Home-office-2-X.jpg

  Home office je čoraz bežnejšou formou práce – tak prečo ho nevyužiť naplno? Ak ste aj vy medzi tými, ktorí pracujú (alebo by chceli) z domova, určite hľadáte spôsoby, ako zefektívniť svoju produktivitu a ušetriť náklady na vybavenie domácej kancelárie.

 • Aké škody môže u vás doma napáchať zlá elektroinštalácia?

  Poziar-dom-2-X.jpg

  Až štvrtina všetkých poistných udalostí v domácnosti súvisí s elektrinou. Stará, poškodená alebo nárokom odberu nevyhovujúca elektroinštalácia spôsobuje vážne škody na zdraví aj majetku.

 • Ako stanoviť správnu výšku poistnej sumy na dom či byt?

  Dom-byt-poistenie-4-X.jpg

  Okrem toho, že poistenie nehnuteľnosti od nás vyžadujú inštitúcie, ak ju financujeme cez úver, hlavným zmyslom poistenia je dostať sa v prípade škodovej udalosti k takej sume, aká dokáže pokryť náklady na opravu či kúpu novej veci. Preto je v poistení kľúčová výška poistnej sumy.

 • Aké poistné riziká hrozia pri zmene vlastníka nehnuteľnosti?

  Stahovanie-4-X.jpg

  Predaj, kúpa a dedenie nehnuteľnosti sú spojené s viacerými povinnosťami. Okrem štandardných zápisov súvisiacich so stavom energií, zápisom v katastri nehnuteľností či ohlasovacími povinnosťami pre platenie koncesionárskych poplatkov či komunálneho odpadu, niekoľko povinností sa týka aj poisťovne. Pravdaže, v prípade, ak je nehnuteľnosť poistená.

 • Záujem o nové byty v Bratislave klesá najmä pre extrémne ceny

  Dom-6-byvanie-2-X.jpg

  Ponuka nových bytov v Bratislave sa koncom vlaňajška medzikvartálne znížila 2,5-násobne. Na trhu bolo takmer o 5 percent bytov menej ako v roku 2020, ich ponuka klesla zhruba o štvrtinu.

 • Slováci sa obávajú, že náklady na domácnosť im tento rok stúpnu

  13c-Depositphotos_4190010_ventil-2-X.jpg

  Finančné očakávania Slovákov na rok 2022 nie sú príliš optimistické. Ôsmi z desiatich z nich si myslia, že tohtoročné náklady na chod domácnosti im stúpnu. Väčšina ráta s rastom 40-120 eur mesačne.