Denník Stavebné noviny vstúpil do tretej tisícky svojich vydaní

22.06.2015, ABC-bývanie.sk | Správy zo stavebníctva

Slovo bývanie má síce náš web i vo svojom názve, nie je však jedinou témou, akej sa venuje. Portál ABC-bývanie.sk sa zaoberá aj stavebníctvom a informuje o tom, čo sa v odvetví deje.

stavebne-noviny_22-06-2015-3-X.jpgPripravujeme aj denník Stavebné noviny. Dnešné číslo má od spustenia svojho vydávania poradové číslo 2001. Znamená to, že denník vstúpil do tretej tisícky svojich vydaní. Prvé číslo Stavebných novín vyšlo v marci 2007, všetky vydania dovedna majú zhruba 12-tisíc strán formátu A4. Dnešné číslo je TU.

Stavebné noviny sú špecializovaný denník o podnikaní a dianí v stavebníctve. Informujú o aktuálnom vývoji stavebného trhu, o príprave a výstavbe diaľnic, prinášajú články o pozemnom staviteľstve, správy z firiem a píšu tiež o novinkách v technológiách pre stavebníctvo. Uverejňujú aj aktuálne oznámenia o verejnom obstarávaní. Denník mapuje trh na Slovensku, informuje však aj o stavebníctve v Českej republike a v zahraničí, ak sa udalosti vo svete dotýkajú vývoja v SR.

Denník Stavebné noviny je jediný titul s podobným zameraním a takouto periodicitou na Slovensku aj v ČR. Noviny vychádzajú v každý pracovný deň a redakcia ich ako súbor PDF elektronickou poštou distribuuje ráno svojim klientom na ich e-mailové adresy.

Popri Stavebných novinách vydávame aj Mesačník slovenského stavebníctva. Ten zaznamenáva najmä trendy a štatistiky stavebného trhu SR. Publikuje aj ponuku aktuálnych technických noriem v sektore stavebníctva a výstavby. Vydanie mesačníka z mája 2015 je TU.

Ak máte záujem objednať si denník Stavebné noviny alebo Mesačník slovenského stavebníctva, kliknite na tento odkaz. Denník stojí 50 eur mesačne, mesačník 20 eur na mesiac. Novým klientom poskytujeme pri celoročnom predplatnom zľavu 10 percent.

Podobné články